Sveikas gyvenimo būdas – sveika mada

Pastaruoju metu vis dažniau išgirstu sakant, kad dabar itin populiarus esantis sveiko gyvenimo būdo propagavimas yra pats paprasčiausias mados vaikymasis. Daugeliui tai atrodo blogai, tačiau kuo bloga mada, jei jos skatinami žmonės pajunta kitokią gyvenimo kokybę, savijautos pokyčius ir jau nebegali gyventi kitaip?                           

Tie, kurie sako, kad neis paskui minią ir nesivaikys madų, paprasčiausiai nenori pripažinti, kad sveikai gyventi daug smagiau! Svarbiausia – motyvacija ir kompanija. Juk drauge viską daryti yra kur kas lengviau.

Ačiū vienam puikiam Šiaulių treneriui, kuris išmokė, kaip taisyklingai, sveikai, o svarbiausia, skaniai maitintis. Žinoma, netapau sveikos mitybos fanatike, leidžiu sau kokioje Saulės miesto kavinukėje pasilepinti gruzdintais koldūnais ar skania pica. Svarbiausia – nepiktnaudžiauti! Smagu su draugėmis kirsti ne tik kaloringus desertus, bet ir ragauti sveikų kokteilių ar salotų. O jų pasirinkimas – begalinis!

Taip, drauge imtis kokios bendros veiklos – labai smagu. Apmaudu, kad prie vienos iš jų, pastaruoju metu įtraukusios beveik visus pažįstamus, prisijungti negaliu. Dėl tam tikrų sveikatos problemų man griežtai draudžiama bėgioti, tad tik pavydžiai seku draugų pasiekimus socialiniame tinkle „Facebook“, kur daugelis naudoja visiems puikiai žinomą programėlę, skelbiančią nubėgtų kilometrų kiekį. Gal ir Jūs ja naudojatės?

Bėgimas – visus beprotišku ritmu apimanti mada. Dar nespėjote užsikrėsti šiuo virusu? Vertėtų pabandyti! Specialistai sako, kad pasiryžusieji užsiimti mažiausiai įpareigojančia sporto šaka – bėgiojimu, turėtų įsiminti keletą paprastų, tačiau labai reikalingų taisyklių. Pradedantieji sportuoti turėtų nusistatyti tinkamą tempą, kad bėgiojimas teiktų malonumą ir nevirstų kančia, taip pat – pasirinkti bėgimui tinkamą aprangą bei avalynę tam, kad išvengtų traumų.111

Pasak Saulės miesto antrajame aukšte įsikūrusios Sportland parduotuvės konsultančių, reikėtų pasirinkti patogius kroso batelius, nes bėgimo metu sąnariams tenka didelis fizinis krūvis, kurį sumažinti ir padeda bėgimo bateliai. Apranga – neįpareigojanti. Patogiausia mūvėti prigludusias kelnes ir lengvą striukelę, saugančią nuo vėjo. Galima rinktis ir specialią terminę aprangą, tačiau ji, nors ir patogi, yra labiau prabangos dalykas. Bet kokiu atveju – geriau apsirengti lengviau nei per šiltai.

112

Jei nusprendėte pradėti bėgioti ar tiesiog norite atnaujinti sportinį garderobą, tą lengvai padarysite užsukę į Saulės miestą. Bėgioti mėgstanti draugė Kristina čia išsirinko kelis tinkamus komplektus vos per kelias minutes, o ir kainos dabar itin palankios! Juk sakoma, kad nėra blogo oro – yra tik netinkama apranga. Tai idealiai tinka kalbant apie sportą.

Nesnauskite – būkite sveikai madingi!

Su meile – Aušra.

 

Aušra

Aušra

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: