Svarbiausių gyvenimo pasirinkimų simboliai – žiedai

1 foto

„Deimantai – geriausi merginų draugai“, – saldžiai dainavo koketiškoji Marilyn Monroe. Taip, ir vėl šios legendinės aktorės pavardė šmėsteli mano įraše, tačiau apsieiti be šios citatos šiandien – tiesiog neįmanoma.

Labiausiai nemadinga būti madingam

Artėjant vasarai, neišvengiamai norisi kalbėti apie liepsnojančius jausmus, ant vieno kelio parkritusį jaunikaitį, iš nuostabos ir laimės verkti pradedančią damą bei vestuvių varpus.  Kalbėdami apie šias šventes fotografai tikina, kad nuotraukos išliks visam gyvenimui, operatoriai sako, jog svarbiausias – video įrašas, bet juk visą likusį gyvenimą jūs žiūrėsite būtent į sužadėtuvių ar vestuvinius žiedus ant rankų.

Kaip sako Vogue redaktorė Anna Wintour, šiais laikais labiausiai nemadinga būti madingam. Juvelyrai tam pritaria ir neslepia – tikriausiai derėtų šioje srityje būti mažiausiai madingam, nes renkantis ilgaamžius papuošalus, kurie bus nešiojami visą gyvenimą, verta labai gerai pagalvoti, ar jie nenusibos ir neatrodys keistai po kelerių metų.

Tie, kurie nori ypatingų dirbinių, renkasi rankų darbo gaminius. Tačiau ne ką prastesnių gaminių galima įsigyti juvelyrikos salonuose – privalumų netgi dar daugiau: iš karto matomas rezultatas, žinoma tiksli dirbinio kaina, dydis ir kiti kriterijai. Savo mylimosioms pirštis besirengiantys vaikinai ir vestuvinių žiedų ieškantys sužadėtiniai turėtų užsukti į „Saulės miesto“ pirmajame aukšte įsikūrusius juvelyrinių dirbinių salonus Kolje, Tomas Gold ir Jahonts.

Sužadėtuvių žiedai

2 foto

Nors mados vėjų renkant žiedus reikėtų vengti, viena nesikeičia – taip, apie žiedus su deimantais svajoja visos damos ir netekėjusios merginos. Juk vos tik paskelbus žinią apie sužadėtuves, visų žvilgsniai nukrypsta į merginos ranką ir akys ieško TO įspūdingo ir nepakartojamo žiedelio. Savo mylimajai dovanoti žiedą su visomis vaivorykštės spalvomis spindinčiu deimantu kai kuriems vyrams – tikras prestižo reikalas. Kai kurie deimantais bando matuoti meilę, tačiau aišku viena – nė viena mergina nesupyks, jei įteiksite jai žiedą su briliantais.

3 foto

Klasika vadinami siauri baltojo aukso arba platinos žiedeliai su vienu deimantu. Dažniausiai tokio tipo žiedai puošia merginų rankas, ištarus lemtingąjį TAIP. Originalumo čia nedaug, tačiau klasika yra klasika.

4 foto

Pirkdami vertingą sužadėtuvių žiedą vyrai atsisveikina bent jau su mėnesio ar kelių alga. Šis žiedelis kainuotų gerokai daugiau – jo kaina daugiau nei 12 tūkstančių litų.

5 foto

Juvelyrikos specialistai pastebi, jog Halo stiliaus žiedai tampa labai populiarūs – tai tokie žiedai, kurių vidurinysis akmuo būna apgaubtas mažųjų briliantų ratu. Šio žiedo vertė – 9588 lt.

6 foto

Žiedai su spalvotu brangakmeniu – safyru, rubinu, smaragdu, topazu, berilu ar kitu – sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Siekiant išryškinti pagrindinio akmens spalvą ir žėrėjimą, aplink jį dažnai būna inkrustuojami maži deimantukai.

Vestuviniai žiedai 

7 foto

Pagrindinė vestuvinių žiedų tendencija yra klasika. Populiariausi yra klasikiniai gaubti ar šiek tiek kvadratiniai žiedai.

8 foto

Kolje ir Tomas Gold juvelyrinių dirbinių salonuose rasite ir klasikinių, ir plačių glamžytų, ir briliantais puoštų vestuvinių žiedų. Kiekvienam – pagal savo skonį. Nors pagal naujausias 2014 metų tendencijas išskiriami dvigubi ar net trigubi vestuviniai žiedai, žymintys svarbiausius įvykius ar skirti kasdienai ir pasipuošti, tokių juvelyrikos dirbinių salonuose kol kas rasti sunku.

 

Žinoma, gražios sužadėtuvės ir tikroji meilė negali būti matuojama deimantais, bet dailus žiedelis ant rankos juk žavu, ar ne?

Su meile – Aušra

footer

 

Aušra

Aušra

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: