Šukuosena – viena svarbiausių išbaigto įvaizdžio dalių

Ar kada nors į draugių klausimą „ką pasidarei su plaukais?“ yra tekę atsakyti, jog tiesiog išsiplovėte galvą? Kartais taip atsakoma tik juokais, tačiau išties dažnai galvos trinkimas ir yra viskas, ką darome su plaukais. Na, taip, greičiausiai kiekviena moteris visgi kartą per mėnesį apsilanko kirpykloje. Galiukų kirpimas ar plaukų dažymas – įprasta ir dažna procedūra. Tačiau ką gi darome grįžusios iš kirpyklos? Taip, kasryt ar kas antrą dieną išsiplauname galvą, iššukuojame plaukus ryte ir… viskas! Žinoma, negaliu kalbėti už visas pasaulio moteris, bet kalbėdama apie save ir daugelį moterų ir merginų kurias vis matau aplink, pastebiu būtent tokią tendenciją.

O juk visai neseniai rašiau, jog vasara – švenčių metas. O kokia šventė, jei prie puošnios suknelės ar kostiumėlio nėra tinkamos šukuosenos? Ji tikrai itin svarbi įvaizdžio dalis, tad negalime jos pamiršti. Net jei į darbą kasdien galime keliauti tiesiog palaidais ar tvarkingai surištais plaukais, į šventę reikėtų žvelgti atsakingiau. Jokiu būdu nebūtina prisisegti dirbtinių sruogų, jų sugarbanoti, pašiaušti ir supurkšti buteliuką lako. Yra ir paprastesnių variantų, bet svarbiausia pasirinkti tai, kas tinka. O šukuosenų parinkimas pirmiausia priklauso nuo jūsų plaukų ilgio.

Štai trumpaplaukėms per daug galvos sukti nereikia. O ir variantų itin trumpų kirpimų šukuosenoms nėra tiek jau ir daug. Galima plaukus sušukuoti tvarkingai, juos kiek pašiaušti arba suformuoti elegantišką mini skiauterę ir įsegti kokį aksesuarą. Pasitelkus fantaziją išeitį visada galima rasti.

1

Jei jūsų plaukai beveik ties pečiais – galite paeksperimentuoti. Juos galite ištiesinti arba priešingai – sugarbanoti. Sušukuoti tvarkingai arba truputį pavelti. Susegti priekines sruogas viršugalvyje arba sukelti vieną šoną. Visgi, tokio ilgio plaukai gali būti tiesiog palaidi. Jei reikia kelių idėjų tokio kirpimo šukuosenoms, kasdienėms ar šventinėms, pasisemti jų galite čia.

2

O štai jei turite ilgus plaukus, juos tikrai reikėtų „apdoroti“. Net labai gražūs, vešlūs ir išpuoselėti ilgi plaukai, jeigu jie tiesiog palaidi, neatrodo itin šventiškai. Viena gražiausių moters vietų yra kaklas, o palaidi plaukai jį uždengia. To reikėtų vengti. Todėl jei tikrai labai norisi palaidų plaukų, bent jau permeskite juos į vieną pusę. Taip ir patys plaukai įgaus dar daugiau apimties, ir kaklas nebus paslėptas. Galite plaukus supinti vienoje pusėje, ar tiesiog gražiai sušukuoti juos link kitos pusės ir panaudoti kokį aksesuarą jiems prisegti. Taip pat tokia šukuosena leidžia segėti masyvius auskarus. Jei nebijote įtarių žvilgsnių – segėkite juos skirtingus, bet vienodos stilistikos. Toje pusėje, kur kaklas apnuogintas – masyvų, o kitoje pusėje, kurioje permesti plaukai – mažytį, prie pat ausies. Taip bus ir originaliau, ir patogiau!

3

Manote jog tradicinė „arklio uodega“ visai nešventiška? Visai ne! Jei plaukus surišite su gražiu kaspinu ir juos subanguosite, arba kaip tik priešingai – ištiesinsite, o gumelę apsuksite plaukų sruoga – atrodysite puošniai. O jei dar supinsite keletą plaukų sruogų ir jas drauge su palaidais plaukais surišite, turėsite kiek valiūkišką, bet romantišką ir subtilų įvaizdį. Siūlau pamėginti!

4

Visi kiti variantai – tvarkingi ir netvarkingi kuodeliai, sukelti plaukai, papuošti gėlėmis, tiaromis ar kitokias aksesuarais yra tai, ko trumpaplaukės per šventes tikrai pavydi savo ilgakasėms draugėms. Telieka, atsižvelgiant į šventę ir savo skonį, pasirinkti šukuosenos stilistiką: ar ji bus tvarkingai susegta, ar tarsi šiek tiek ištaršyta vėjo, romantiškai valiūkiška ir dinamiška. Abu variantai gali atrodyti pribloškiančiai! Man asmeniškai prie širdies labiau kiek netvarkingas įvaizdis. Jis ne toks rimtas, jaunatviškesnis ir romantiškesnis. Ypač, jei dar įpiname šiek tiek gėlių.

5

6

7

Svarbiausia taisyklė, nepaisant to, kokia jūsų plaukų spalva ar ilgis: jei esate šventės kaltininkė – jubiliatė, o gal nuotaka, galite sau leisti viską, ko tik norite – gėles, tiaras, išraiškingas ir įspūdingas šukuosenas, kurtas vien iš plaukų ar puoštas aksesuarais. Tačiau jei esate tik šventės viešnia, reikėtų atrodyti subtiliau. Taigi nepersistenkite su šukuosenos puošyba. Galite įsisegti kelis subtilius gėlių žiedelius ar gražią segę ir to tikrai užteks, kad atrodytumėte šventiškai ir žavingai.

Dar viena taisyklė, galiojanti būsimoms nuotakoms, bet aktuali ir visoms kitoms svarbiai šventei besiruošiančioms damoms – neeksperimentuokite su savo plaukais likus mėnesiui iki šventės. Plaukai per kelias savaites neatauga, o ir spalvą kardinaliai pakeitus, grįžti prie ankstesnės taip greitai nepavyks, o plaukai atrodys nualinti. Taigi, jei laukia svarbi diena ir turite atrodyti nepriekaištingai, rūpinkitės ir puoselėkite plaukus – pasidarykite vieną kitą kaukę, pakirpkite galiukus, nusidažykite juos kaip įprasta likus ne mažiau savaitei ir pagalvokite idėjų dailiai šukuosenai. Gražių švenčių ir nepriekaištingų šukuosenų!

Būkime gražios!

Su meile,

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: