Stilius pagal zodiako ženklus II dalis

Šiuo metu vis dar mėgaujuosi tamsiųjų vakarų terapija, į kurią įeina lepinimasis kvapnia arbata, vonios druskos terapijos, įdomi knyga ar intriguojantis filmas. Siūlau ir Jums išnaudoti niūresnius vakarus įdomiems skaitiniams, kinui ar rankdarbiams. O gal esate įnikusi į horoskopų skaitymą? Juk prasidėjus naujiems metams skubame sužinoti, ko verta tikėtis šiais metais. Šįkart noriu pratęsti temą apie tai, kaip stilių veikia zodiako ženklas. Tad užsiplikykite puodelį mėgstamos arbatos ir skirkite kelias minutes sau.

Svarstyklės mėgstą madą ir tikrai nepraleidžia progos išbandyti mados naujienų.  Šio ženklo atstovės dažniausiai neperka spontaniškai – jos atidžiai apgalvoja, ar būsimas pirkinys iš tikrųjų tinka ar bus nešiojamas ir nedūlės spintoje.

14

Svarstyklių ženklo moterys mėgsta kelnes, bet įneša ir moteriškų detalių į savo garderobą. Jos pirmenybę teikia nuosaikesnėms ir pastelinėms spalvoms, o ne akį rėžiantiems tonams.

Untitled design

Džinsai – „Takko Fashion“, palaidinė – „Reserved“, batai – „House“

Tikras įkvėpimo šaltinis Svarstyklėms – Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Bridgitte Bardot, Naomi Watts stilius.

15

Seksualumą spinduliuojančios Skorpionės mėgsta kokybiškus ir išskirtinius daiktus. Jos nevengia dailių aukštakulnių bei moteriškas formas pabrėžiančių drabužių.

16

Visgi spalvų horizonte Skorpionės nelinkusios pernelyg daug eksperimentuoti – dažniausiai apsiriboja monochrominiais juodos, baltos ar pilkos tonais.

2(1)

Suknelė – „Reserved“, batai – „House“, striukė – „Takko Fashion“

Galbūt jau metas išbandyti subtilų burgundiško vyno atspalvį? Įkvėpimo semkitės iš Anne Hathaway ar Katy Perry.

17

Šaulio ženklo atstovės nepripažįsta jokių suvaržymų. Laisvė – raktinis jų stiliaus žodis, todėl Šaulės dažnai laviruoja derindamos vyriško ir moteriško stiliaus ir judesių nevaržančius, laisvesnius drabužius.

18

Džinsai, laisvalaikio, sportinio stiliaus rūbai – pagrindiniai Šaulių ženklo atstovių stiliaus „arkliukai“.

1(1)

Džinsai, marškiniai, batai – „Reserved‘, rankinė – „House“

Neprašausite pro šalį, jei įkvėpimo semsitės iš Scarlett Johansson, Taylor Swift, Katie Holmes.

19

Atsakingiems ir santūriems Ožiaragiams patinka sulaukti dėmesio dėl išskirtinių drabužių, tačiau jie nesiverčia iš kailio ir pigiais blizgučiais jų nepapirksi.

20

Ožiaragių stiliaus tikrai nepavadinsi nuobodžiu, nes prie klasikinių drabužių jie dažnai įpina bohemiško ar kitokio laisvesnio stiliaus elementų. Šio ženklo atstovės vertina kokybę – jei tik leidžia galimybės jos stengiasi rinktis dizainerių drabužius; taip pat atidžiai apgalvoja, ar rūbas derės prie jų figūros.

3(1)

Sijonas, palaidinė – „Takko Fashion“, megztinis, skrybėlė, batai – „House“

Ožiaragiai dažnai renkasi subtilius rudos, pilkos, chaki, neryškius mėlynos tonus. Stiliaus perliukų ieškokite Kate Moss ir Siennos Miller kuriamuose įvaizdžiuose.

21

Savo individualumą Vandeniai mėgsta išreikšti neįprastais stiliaus eksperimentais (pavyzdžiui, kurdami hipiško stiliaus įvaizdžius) ir neretai sulaužydami visas mados taisykles.

24

Šio ženklo atstovės savo nevaržomą laisvę išreiškia derindamos, rodos, nesuderinamus drabužius ir aksesuarus, taip išgaudamos originalius, meniškus, dėmesį patraukiančius įvaizdžius.

6(1)

Sarafanas, rankinė, apyrankės – „House“, palaidinė, batai – „Reserved“

Spalvų fronte Vandeniai nebijo eksperimentuoti ir su ryškesniais tonais. Jennifer Aniston, Alicia Keys – tai tik keletas garsenybių, kurios galėtų įkvėpti Vandenių ženklo atstoves.

25

Romantiškos Žuvys neatsispiria lengvai krintantiems audiniams – šilkui, aksomui. Žuvys mielai vilki moterišką ir švelnią prigimtį pabrėžiančias sukneles, sijonus, o bateliai – tikra jų silpnybė!

22

Žuvų ženklo atstovėms mieliausi neutralūs tonai, taip pat visi vandens atspalviai – nuo žalios iki įvairių mėlynų tonų.

7(1)

Palaidinė – „House“, sijonas- „Reserved“

Žuvų dažnai eklektišką stilių padeda sukurti originalūs papuošalai. Žuvims įkvėpimo suteiks Evos Langoria, Rihannos, Drew Barrymore stiliaus atradimai.

23

Neseniai pasibaigusi šventinė euforija išgaravo pernelyg greitai ir dabar norisi surasti kitų pozityvių dalykų, dėl kurių smagu būtų keltis ryte ir kurių verta viltingai laukti.

Ko laukiate jūs? Aš laukiu šviesėjančių vakarų, taip pat laukiu kada naujojo sezono prekės pradės pildyti parduotuvių lentynas! Kartais reikia pradėti laukti mažų dalykų ir iškart pasidarys daug smagiau :). O gal laukiate laisvos popietės kada su drauge nubėgsite prigriebti ką nors iš išpardavimų lentynų? Apsipirkusios, raskite laiko smagiam pokalbiui prie puodelio kavos!

Tikiuosi, man pavyko jus įkvėpti,  juolab, kad visus mano pasiūlytus derinius galite įsigyti  SAULĖS MIESTO parduotuvėse su išpardavimo nuolaidomis! Stilingų Jums atradimų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: