Stilius pagal zodiako ženklus I dalis

Nė vieni Naujieji metai nepraeina be įvairių pranašysčių, horoskopų ar prognozių, ko reikėtų tikėtis kitais metais. Net jei ir numojate ranka į astrologų kalbas, visgi tenka pripažinti – ta savotiška mistika traukia ir net ne visai tikėdami, vis tiek kartais žvilgtelime į naujausią horoskopą ar pasidarome vieną kitą žaismingą metinį testuką, pranašaujantį kokie metai mūsų laukia.

Nesu nei astrologė, nei pranašautoja, bet visgi įdomu panagrinėti kiekvieno zodiako ženklo būdo bruožus (informacijos šaltiniai www.popsugar.com, www.sandrascloset.com ), pagal kuriuos galima spręsti ir apie kiekvieno iš jų stilių. SAULĖS MIESTE jau prasidėjo išpardavimų bumas ir dauguma kulniuosime į parduotuves, tad ta proga siūlau sužinoti, kokius pirkinius ir kokį stilių jums lemia žvaigždės.

Avinams svarbu išsiskirti iš minios, todėl jie nuolat seka naujausias mados tendencijas, tačiau pritaiko jas savaip – įnešdamos į derinius savotiškos eklektikos.

2

Šio ženklo atstovės mėgsta ryškesnes spalvas (dažnai dramatiškos raudonos tonus), kūno formas pabrėžiančius drabužius, stilingus šalikus ir galvos apdangalus.

7

Palaidinė, sijonas, batai – „Reserved“, striukė – „Takko Fashion“

Avinus turėtų įkvėpti išskirtinį stilių turinčios įžymybės: Sarah Jessica Parker, Kate Hudson, Sienna Miller, Elle Macpherson.

1

Jaučiams svarbu ne kiekybė, o kokybė, todėl jie pirmenybę teikia klasikiniam ir patogiam stiliui, akių nerėžiantiems neutraliems žemės ir pasteliniams atspalviams.

3

Gana santūrų jaučių įvaizdį pagyvina įdomesni audiniai, skirtingų faktūrų derinimas bei originalūs, dažnai masyvūs papuošalai, kuriems šio ženklo atstovės tiesiog neatsispiria.

30

Palaidinė, džinsai – „House“, švarkas, batai, aksesuaras – „Reserved“

Tikras įkvėpimo šaltinis jaučiams – Jessicos Alba ir Julios Roberts stilius.

4

Judrūs ir vietoje nenustygstantys Dvyniai mėgsta išsiskirti vilkėdami neįprastų formų, ryškesnių spalvų drabužiais. Net įssispraudusios į klasikinį, rodos, niekuo neišsiskiriantį, kostiumėlį Dvynės sugeba žaisti dėmesį patraukiančiais akcentais. Vienas tokių akcentų, kurioms Dvynės skiria ypatingą dėmesį – rankinės.

5

Dvynių ženklo atstovės mėgsta eksperimentuoti, todėl jų spintose galima rasti įvairių stilių drabužių.

26

Palaidinė, kelnės – „Reserved“, batai, rankinė – „House“

Dvynių ženklo atstoves turėtų sužavėti Heidi Klum, Angelina Jolie, Natalie Portman ir Nicole Kidman kuriami įvaizdžiai.

6

Šeimyniškos ir sentimentalios Vėžių ženklo atstovės mėgsta akcentuoti savo moterišką ir švelnią prigimtį figūrą pabrėžiančiais kokybiškų audinių, ilgaamžiškais drabužiais.

7

Šio ženklo atstovių spintos kupinos drabužių (dalis jų vintažinio stiliaus, nes spintoje užsiliko dėl sentimentalių priežasčių), tačiau vargu ar tarp gausybės rūbų rasite vyriško stiliaus siluetų.

5(1)

Vėžių ženklo atstovės dažnai renkasi baltos, sidabro, mėlynos, rudos, žalios ar pastelinius tonus. Pavyzdžių savo deriniams galite semtis iš Gissele Bundchen, Liv Tyler ir Jessicos Simpson įvaizdžių.

8

Liūtėms, mėgstančioms atkreipti į save dėmesį, itin svarbi prabanga ir kokybė, todėl jos ne tik perka ilgaamžius (dažnai dizainerių kūrybos) drabužius, bet ir skrupulingai juos prižiūri. Šio ženklo atstovės dažnai renkasi kokybiškus ir prabangius drabužius, atidžiai apgalvodamos prie jų derėsiančius aksesuarus.

9

Gerą skonį turinčios Liūtės nevengia raštų aprangoje (tarp jų gyvūnų kailio imitacijos), blizgių, žvyneliais dekoruotų ar roko stiliaus drabužių bei masyvių papuošalų, kurie padėtų atsidurti dėmesio centre.  Liūtės koziris – klasikinė juoda, figūrą paryškinanti suknelė.

28

Sijonas – „Takko Fashion“, palaidinė – „Reserved“, aksesuaras – „House“

Kaip sužibėti galite pasimokyti iš garsenybių Jennifer Lopez, Madonnos, Sandros Bullock.

10

Praktiškos ir taupios Mergelės mielai renkasi laikui nepavaldžius rūbus – dažniausiai klasikinio stiliaus. Romantiškos šio ženklo atstovės mėgsta mergaitiškus siluetus, pastelines spalvas ir subtilius aksesuarus.

12

Kiekvienas Mergelės derinys kruopščiai apgalvotas – jos sugeba klasikinius drabužius išradingai atnaujinti įmantriau užsegtu diržu ar įdomesniu aksesuaru.

27

Suknelė, batai – „Reserved“, rankinė – „House“

Mergeles turėtų įkvėpti Cameron Diaz ir Claudia Schiffer deriniai.

11

Nors pati aklai horoskopais netikiu, bet vis tik neatsispiriu pagundai paskaityti, ką man lemia žvaigždės. Linkiu šį mano įrašą apie horoskopų įtaką stiliui priimti kaip savotišką žaidimą – įvertinkite ar šie aprašymai pagal gimimo datą atitinka jūsų asmeninį stilių! Jau kitą kartą pažadu pratęsti šią temą ir likusiems zodiako ženklams. O kol kas tikiuosi, kad man pavyko bent truputį jus įkvėpti naujiems stiliaus atradimams!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: