Stilingo rudens top 10

Ššš… Girdite? Tai sena suknelė tyliai išeina iš mados. O iš paskos – dar keli jau beveik muziejui tinkami drabužiai. Taip, mados tendencijos ir kryptys keičiasi labai greitai. Parduotuvių lentynose jau sugulė šviežiai iškeptos rudens kolekcijos. Kaip jose nepasiklysti ir nenuskriausti savo piniginės – keletas mano patarimų. Štai top 10 būtiniausių (must have gal ir gražiau skambėtų smiley) pirkinių, kuriuos būtina patupdyti savo spintoje. Eilės ar svarbumo tvarkos čia neieškokit! Derinkite naujus pirkinius prie jau turimų drabužių ir susikurkite stilingus ir patogius derinukus smiley.

Odinė striukė (koža man labiau patinka smiley). Natūralios ar dirbtinės odos – rinkitės Jūs patys. Abi turi savo pliusų ir minusų. Nors, atvirai pasakius, šilumos iš jos nėra daug, tačiau nuo žvarbesnio vėjo tikrai apsaugos. O jei Jūs, kaip ir aš, orą jaučiate tik lipdama į mašiną ar iš jos, stilinga striukė, puošta metalinėmis kniedėmis, užtrauktukais ar kutais, bus puikus rudens akcentas. Nesenstanti rudeninė klasikasmiley.

Sijonas. Dar vienas (must have) dalykėlis. Tiksliau – ilgas sijonas. Šią vasarą karaliavę klostuoti, platėjantys lengvi sijonai persikelia į rudenį, tik jų audinys standesnis ir šiltesnis. Raštai? Tvarkinga ornamentika, gėlės ir, žinoma, klasikiniai vienspalviai. Baisiai stilinga ir šiltasmiley. Rudenį reikėtų prisiminti ir pieštuko formos sijoną. Pažiūrėjus iš šono, jis atrodo itin nepatogus, kai kulniukais kaukšinti dama vos ne vos padeda žingsnįsmiley. Bet šiandien parduotuvėse radau trikotažinių, šiltų ir patogių sijonų, kurie nevaržo judesių ir leidžia pasijusti tikra damutesmiley.

pav1

pav2

pav3

Batai. Vienas svarbiausių pirkinių rudenį. Šį sezoną ant pjedestalo lipa grubūs, kaustyti, užtrauktukais ir kniedėmis dekoruoti trumpi auliniai. Žvilgsnis krypsta į kulną, kuris masyvus, bet kartu ir pakankamai moteriškas. Spalva vienareikšmiškai juoda.

Megztinis. Šį rudenį jis įgauna visiškai kitą formą ir prasmę. Tai ne tik tas šiltas jaukus, prie kaklo ir kūno prigludęs rudens palydovas. Dabar dar ir 8–ojo dešimtmečio hipiški taip šiais metais madingos juodos spalvos arba ryškūs laisvi, raštuoti ir stilingi megztukai.

pav4

pav5

pav6

Skrybėlė. Tai puiki palydovė, sauganti plaukus, ir tobulas įvaizdžio akcentas, vaikštinėjant tarp pirmų krentančių lapų parke. Derinkite ją ne tik su klasikiniais rūbais, bet ir su laisvalaikio aprangasmiley.

Puodelis. Termosinis arba kelioninis puodelis man turbūt vienintelis must have daiktelis, kuris niekada nenuvilia – ir rankas sušildo, ir stiliui nepakenkiasmiley.

Kuprinė. Atgal į mokyklą, sakysite? Bet jau senokai kuprinės laikomos puikia sunkių ir nepatogių ranknių alternatyva. Ypač, kai vienoje rankoje laikote ką tik nukritusį kaštoną (slapta taikote mesti į kartu vaikštinėjantį Misterį Xsmiley), o kitoje – kvapnios kavos puodelį. Kuprinę rinkitės pagal savo poreikius. Paprasta, bet ne prasta odinė kuprinė, dekoruota kniedėmis, tiks prie visų garderobo komplektų arba kiek „įnoringesnė“ raštuota, bet labai miela indėniškų raštų ir spalvų kuprinė.

Lietpaltis. Jei mėgstate vaikštinėti ir į darbą kulniuojate pėstute, būtinas rudens atributas – stilingas lietpaltis. Garantuoju, kad prapliupus lietui iš giedro dangaus, padėkosite mansmiley.

Šalikas. O kaip be jo? Juk taip jauku apsukti savo kaklą šiltučiu, minkštučiu grožiu. Jei nemėgstate eksperimentuoti su rūbais, šalikas – puiki priemonė suteikti žaismingumo Jūsų įvaizdžiui.

pav7

pav8

pav9

Kailinė liemenė. Sezono akcentas ir puošmena. Jaukiai ir šiltai atrodo, bet tai – tik liemenė, tad ją rinktis siūlau toms, kurios keliauja automobiliu, ir rudens įvaizdį gali kurti stilingais, tačiau ne itin šildančiais drabužiais. Išduosiu paslaptį, kad aš šį rudenį kaip tik tai ir darysiusmiley.

pav10

Suknelė. Užbaigsiu ja, bet turėčiau nuo jos pradėti. Suknelė, mano nuomone, – moteriškumo, silpnosios ir gražiosios lyties karūna. Užsivilkus ją, pasikeičia net eisena, o moteriškumas ima spinduliuoti net ir labai apniukusią dieną! Tik rinkitės šiltesnes, tvirtesnio audinio sukneles, paprastesnės konstrukcijos ir natūralaus audinio. Bus ne tik gražu, bet jauku ir šilta.

pav11

Dabar belieka pakelti galvą ir kulniuoti į Saulės miestą rinktis savo rudens topų. Nepasiklyskite mados džiunglėse!

P.S. Top 10 – uką galime pratęsti iki 11 – uko ar 20 – ukosmiley. Dar siūlau užsukti į knygyną ir išsirinkti kokią nuotaiką keliančią knygą, pavyzdžiui, spalvų terapijos, leisiančią nukeliaut į spalvų pasaulį, užklupus rudeniniam liūdesiui.

Kada paskutinį kartą pasitikote saulę?

Rasa

pav12

 

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: