Stilingiausi žiemos aksesuarai

Už lango spaudžiantis šaltukas primena, kad laikas pasirūpinti šiltais ir jaukiais žiemos aksesuarais. Net ir siaučiant pūgoms norisi išlikti stilingai, todėl verta atkreipti dėmesį kokie šilti aksesuarai šį sezoną vyrauja ant mados podiumų.

11

Neretai prisibijome galvos apdangalų (juk kartais lengviau ir paprasčiau atrodo paskubomis užsimaukšlinti striukės gobtuvą), bet įdomesnė kepurė ar šalikas gali pagyvinti bet kokį nuobodų derinį, o kartais netgi tapti pagrindine įvaizdį užbaigiančia detale.

Megztos kepurės neužleidžia savo pozicijų ir šią žiemą. Ypač populiarios su masyviais bumbulais galvūgalyje. Jos tiks tiek prie klasikinio palto, tiek ir prie šį sezoną šlovės spinduliuose besimaudančių masyvių pūkinių striukių.

1

Megztas kepures su bumbulais iš kailio ar siūlų derinkite ir prie sportinio, ir prie laisvalaikio ir net prie oficialaus stiliaus. Tokių kepuraičių radau daugelyje „Saulės miesto“ parduotuvių, taigi rinktis tikrai yra iš ko!

5

Artėjant didžiosioms metų šventėms blizgesys kaip niekada aktualus, todėl prašmatnumo kasdieniams deriniams suteikite įvaizdį užbaigdamos megztomis kepurėmis, dekoruotomis blizgiais karoliukais ar kristalais.

3

Blizgiomis detalėmis puošta kepurė gali tapti ir vakarinio įvaizdžio dalimi (kai netikėtai būsite pakviesta į miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę), nes ekstravagantiškas blizgesys pagyvins bet kokį juodą ar pilką paltuką.

8

Sportinio stiliaus mėgėjoms reiktų atkreipti dėmesį į pašiltintas beisbolo stiliaus sportines kepures su snapeliu.

2

Nepaisydamos kepurių snapeliu sportinės prigimties galite drąsiai derinti jas prie moteriškų klasikinių ar elegantiškų militaristinių komplektų, ypač jei kepurės pagamintos iš odos, vilnos ar puošnaus aksomo. Juk sporto ir klasikos tandemas šiuo metu itin madingas! Bumbulas iš kailio papuoš ne tik megztas kepures, bet ir Jūsų rankines ar tas pačias sportines kepuraites.

6

Įvairių formų ir spalvų vilnonės skrybėlės – puikus pasirinkimas klasikos gerbėjoms. Skrybėlė visada pakelia įvaizdį į kitą lygį, suteikia elegancijos ir ypatingo žavesio.

4

Nors etiketas būti su skrybėle patalpoje nedraudžia, vis tik pagalvokite ar esant teatre plačiabrylė skrybėlė niekam netrukdys, o visais kitais atvejais suteikiama nevaržoma laisvė eksperimentams!

7

Kailis, rodos, niekada nebuvo apleidęs žiemos sezono mados. Ir kaip gi kitaip, jei kailio imitacijos aksesuarai – kepurės, šaliai, movos –  suteikia tokią niekam nepavaldžią prabangą!

9

Elegantiška kailinė apykaklė ir puošnios ilgos pirštinės – idealus pasirinkimas prie vakarinės aprangos. Net seniai spintoje budinti juoda klasikinė suknelė su kailinėmis detalėmis gali tapti neatpažįstama, juolab, kad be tradicinių gamtoje aptinkamų atspalvių galite rinktis ir retesnius pastelinės rožinės, smaragdo, raudonojo vyno ar kitus įvairiaspalvius kailio variantus.

10

Šalikai, kepurės, pirštinės – būtini žiemos atributai, tad jie gali tapti jaukia ir praktiška dovana Jūsų artimiausiam žmogui. O jei dar esate įvaldžiusi virbalus ir pasisėmusi idėjų nepatingėsite dovaną numegzti pati, tuomet jokios pūgos nebus baisios. Linkiu nesušalti ir likti stilingoms nepaisant visų žiemos išdaigų! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: