Stilingi įvaizdžiai pavasariui

Pavasaris jau įsibėgėjo ir norisi jį pasitikti gaiviomis spalvomis ir plačiai atvertais lengvučio paltuko skvernais. Aš jau pakabinau savo sunkų paltą atokiame spintos kampe kitam šaltajam sezonui ir nusprendžiau pasižvalgyti po naujausias SAULĖS MIESTO parduotuvių drabužių kolekcijas. Kartu pasikviečiau draugę Gintarę ir netikėtai smagiai praleidome nuostabią popietę, kuri virto savotiška pasikeitimų akcija, nes išbandėme neįprastus draugei įvaizdžius. Kviečiu pasisemti įkvėpimo iš šviežutėlių, puikiai žaismingą pavasario nuotaiką atspindinčių įvaizdžių!

9

Dėl šio įvaizdžio vyko ilga diskusija, nes draugė prisipažino, kad sukneles vilki retai ir didesnę meilę jaučia patogiems džinsams ar kelnėms. Tad pasiūliau kompromisą – suporuoti kelnes kartu su šia rausvų skaistalų spalvos nėrinių suknele. Rezultatas – patogus, romantiškas, kasdienai tinkantis įvaizdis!

4

Džinsai – „Takko Fashion“, batai – „Danija“, kiti rūbai ir aksesuarai – „Reserved“.

Šis įvaizdis tikras stilių kokteilis – sportinio stiliaus kepuraitė ir bomber švarkas susilieja į bendrą visumą su grunge stiliaus plėšytais skinny džinsais, o marškinėliai su mielu piešinėliu suteikia pavasariško žaismingumo.

5

Rūbai, batai ir aksesuarai – „By o la la“

Bohemiško stiliaus prieskoniais paskanintas įvaizdis tiks mėgstančioms patogius ir neįmantrius kasdienius derinius.

6

Rūbai ir aksesuarai – „Takko Fashion“, batai – „Danija“

Stilingas ilgesnis kardiganas – puikus pavasario palydovas. Bet šįkart vietoj įprasto nertinio sumanėme išbandyti šį klasikinio kirpimo ilgesnį švarką iš trikotažo. Trikotažas šių dienų madoje atgimsta klasikiniuose rūbų siluetuose ir dėl patogumo yra nepakeičiamas kasdieniuose deriniuose.

7

Rūbai ir aksesuarai – „Reserved“, batai – „Danija“

Kiaušinio trynio geltona – viena geidžiamiausių šio sezono spalvų, tad kodėl nesuteikus ryškių potėpių monochrominiam įvaizdžiui?

2

Rūbai ir aksesuarai – „Reserved“, batai – „Danija“

Gėlėti raštai visada pranašauja atėjusį pavasarį, o jei tokių raštų bomber švarką suporuosite su permatomos medžiagos intarpus turinčia madinga ilgesne palaidine – gausite puikų miesto stileivos įvaizdį.

1

Rūbai ir aksesuarai – „Reserved“, batai – „Danija“

Dar vienas gėlių raštais alsuojantis įvaizdis, kurį užbaigia portfelį primenanti stilinga dangaus melsvos kuprinė.

3

Džinsai – „Takko Fashion“, batai – „Danija“, kiti rūbai ir aksesuarai – „By o la la“

Siūlau ir jums pasikviesti geriausią draugę ir pabėgti nuo kasdienių darbų rutinos pasineriant į pavasarinio stiliaus eksperimentus. Imkite ir drąsiai matuokitės jūsų spintai neįprastus siluetus, jaukinkitės kitokias spalvas – kas žino, gal atrasite naują jums tinkantį stilių. Juk keistis visada smagu, o kai šalia nuostabi kompanionė – geros nuotaikos užtaisas garantuotas! Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: