STILIAUS IKONA – OLIVIA PALERMO

Jau senokai noriu supažindinti Jus su originaliausių derinių karaliene tituluojama stiliaus ikona – Olivia Palermo, kuri yra ir didžiausių mados korifėjų mūza. Ji visuomet atrodo nuostabiai – nesvarbu ar keliauja pasivaikščioti su mylimu šuneliu ar pozuoja mados pristatyme.

7

Olivia Palermo yra viena dažniausiai mados žiniasklaidoje aptarinėjamų asmenybių. Amerikiečių modelis ir televizijos realybės šou žvaigždė net nemėgina slėpti, jog dažnai apsiperka ir visiems puikiai pažįstamose masinės mados parduotuvėse „Zara“, nors dažnai dėl įspūdingų ir netikėtų derinių gali pasirodyti, jog ji vilki vien mados namų kurtus drabužius.

6

Niekas nedrįs ginčytis, kad Olivia Palermo turi išskirtinį estetikos pojūtį, dėl kurio ją kopijuoja daugelis mados mylėtojų. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį norint susikurti šį nepaprastai madingų derinių virtuozės stilių?

Ryškūs, išskirtiniai aksesuarai. O. Palermo mėgsta įmantrius kaklo papuošalus, masyvias apyrankes, stambius kokteilinius žiedus, originalius batus, spalvingas skrybėles. Kartais iš pirmo žvilgsnio nuobodų įvaizdį kardinaliai pakeičia ir asmenybę pabrėžia būtent išskirtiniai aksesuarai!

2

Skirtingų raštų derinimas tarpusavyje. Įvairių raštų deriniai ne tik sukuria įdomius, išraiškingus derinius, bet ir padeda koreguoti figūros apvalumus.

3

Prisijaukinkite spalvas. Stiliaus ikona nevengia spalvotų kelnių, švarkų ar rankinių. Spalvotus drabužius paprasta derinti su raštuotais, jei jų atspalvis atitinka vieną iš rašto tonų. Jei prisibijote ryškių spalvų,  nebūtina iškart kardinaliai keistis – iš pradžių pamėginkite saugesnius, sodrius, šį rudenį madingus slyvų, samanų, rašalo mėlynos ar burokėlių atspalvius.

4

Kailinės detalės. Šaltasis sezonas sunkiai įsivaizduojamas be kailinių liemenių ar bent jau kailinės apykaklės. O. Palermo itin dažnai naudoja kailio detales savo įvaizdžiui užbaigti. Pamėginkite ir Jūs!

1

Odiniai drabužiai. Odiniai šortai – vienas mėgstamiausių stiliaus ikonos drabužių, tačiau ji nevengia ir odinių kelnių, baikeriškų striukių, sijonų ir suknelių. Drabužiai iš odos suteikia įvaizdžiui nuožmumo ir modernumo, o rudens sezonu yra tiesiog nepakeičiami vilkint pūkuotus megztukus.

5

Derinkite skirtingos tekstūros audinius. Kartais pamėginkite suporuoti iš pirmo žvilgsnio, rodos, nederančius daiktus (tarkime nėrinius su raštuotais drabužiais ar lengvą šviesų sijoną su stambiomis pynėmis išmegztu megztiniu). Būtent toks konstrastų derinimas padeda sukurti įstabius derinius, kai O.Palermo atrodo tarsi būtų nužengusi nuo mados namų podiumo.

untitled-design

Akiniai nuo saulės. O. Palermo beveik nesiskiria su akiniais nuo saulės ir jų turi nesuskaičiuojamą galybę! Tai pagrindinis jos įvaizdžio akcentas, nes ji renkasi minimalų natūralistinį makiažą, o plaukus palieka palaidus, lengvai krintančius garbanomis.

9

Atrodytų šiai moteriai tinka viskas. O. Palermo netgi sukūrė mados tinklaraštį bei savo vardo drabužių kolekciją. Stiliaus ikonos gerbėjų ratas nuolat auga, nes ji gyvas pavyzdys to, kad galima atrodyti nuostabiai apsiperkant ir iš masinės mados parduotuvių. Tai leidžia manyti, kad madingai ir stilingai gali atrodyti kiekviena iš mūsų, tereikia tik pasinaudoti keliais stiliaus triukais! Tą padaryti pabandžiau ir aš. Sukūriau stiliaus ikonos įkvėptą įvaizdį, kurio drabužius galite rasti Saulės Miesto parduotuvėse. Kailis, oda, raštų miksas ir išraiškingi aksesuarai – tai mano sukurto įvaizdžio raktiniai žodžiai!

untkkitled-design

Tikiu, kad vieną kitą triuką pamėginsite ir Jūs!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: