Sportinė apranga žiemos metu

Vieną žiemišką savaitgalio popietę, prigriebę termosą kvapnios mėtų arbatos su citrina ir rogutes mūsų mažajam, nusprendėme papramogauti ant Salduvės kalno. Nustebome pamatę, kiek daug žmonių, kurie atsispyrę žiemos šaltuko keliamam tinguliui, čiuožinėja, vaikštinėja ir rengia netikėtus piknikus tiesiog ant sniego.

1

Sportas žiemiškame ore – puikus būdas numesti po švenčių likusius papildomus kilogramus, o kad žiemos pramogos ar tiesiog eilinis pasivaikščiojimas gryname ore nevirstų šąlančių kojų ir drebančio kūno išbandymu, svarbu pasirūpinti tinkama apranga. Juk nėra prasto oro, yra tik netinkama apranga!

Pasivaikščiojimams gryname ore puikiai tinka šiuo metu madingos pūkinės striukės bei patogūs, šilti, neperšlampami batai iš natūralios odos ir kailio. Nereiktų numoti ranka ir į visada sušildančius lauko aksesuarus. Štai keletas sportiškų ir šiltų derinukų iš SAULĖS MIESTO manekenų ekspozicijos.

5

Moters drabužiai ir batai – „Sportland“, vaiko rūbai – „KidzOne“.

9

Džinsai, marškiniai – „Takko Fashion“, striukė, džemperis, kepurė, batai – „Sportland“.

Šiuo metu slidinėjimas – kone populiariausia žiemiška pramoga. Taigi, jei išsiruošėte slidinėti, tuomet didelė, pūkinė striukė gali padaryti netgi meškos paslaugą – sportuodamos greit sušilsite, kūnas suprakaituos ir atsiras didesnė tikimybė peršalti. Slidinėjimo aprangai geriausia taikyti sluoksniavimo principą.

4

Pirmajam, arčiausiai kūno esančiam sluoksniui, tinkamiausia rinktis termo rūbus, kurių pagrindinė paskirtis kuo greičiau išgarinti drėgmę nuo kūno ir perkelti ją į kitus aprangos sluoksnius, taip išlaikant optimalią kūno temperatūrą. Thermowave kompanijos termo rūbų rasite SAULĖS MIESTO „Sportland“ bei „Ombre Pura“ parduotuvėse.

12

Antrajam sluoksniui tinkamiausia rinktis šiltą džemperį aukštesniu kaklu ir patogias sportines kelnes. Nuostabių, kokybiškų sportinių drabužių bei slidinėjimo kostiumų tikrai rasite parduotuvėje „Sportland“.

6

Drabužiai ir batai – „Sportland“.

Trečiasis sluoksnis – slidinėjimo kelnės ir striukė. Jie gali būti ir kiek dideli (jei tarkim bandote šią pramogą pirmą kartą ir nenorėdami investuoti aprangą skolinatės), nes dažniausiai slidinėjimo kelnės ir striukės lengvai mažinami įvairiais dirželiais. Pasirinkę per mažą slidininko kostiumą tiesiog jausitės nepatogiai.

7

Drabužiai ir batai – „Sportland“.

Nebijokite ryškesnių spalvų slidininko kostiumų – tokie visada pakels nuotaiką ir sukels malonius prisiminimus apie patirtus nuotykius ant sniego.

2

Tiesa, kartais, ypač slidinėjant kalnuose, kur nebūna labai šalta, gali pakakti apatinio termo rūbų sluoksnio  ir slidinėjimo kostiumo ant jo. Nepamirškite ir apsauginių akinių, nes akinanti saulė bei sniegas gali tapti tikru išbandymu akims.

3

Sparčiai populiarėjantis slidinėjimas manęs kol kas dar neįtraukė, bet mielai sutikčiau pradėti sportuoti ne tik gryname ore, bet ir sporto salėje. Ypač kai pamatai tokią stilingą ir motyvuojančią, sportui skirtą kolekciją parduotuvėje „Takko Fashion“.

10

Jei šiais metais nusprendėte pradėti sportuoti, darykite tai su tokį patį tikslą turinčiu žmogumi, nes tyliai sau kažką pasižadėję, dažnai tyliai viską numetame užmarštin. Pavasaris netruks ateiti, tad pasitikite jį iškelta galva! Sėkmės!

Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: