Spintos karalius – paltas!

Ruduo kasryt jau nepagaili šalnų, o dienomis – žvarboko vėjo. Taigi, kad nesušaltumėte, patariu apsigaubti podiumus, parduotuvių lentynas ir spintas užkariaujančiu rudens/žiemos sezono karaliumi – paltu! Vienareikšmiškai – tai mano mylimiausias šaltojo (ir ne tik) sezono viršutinis rūbas. Savo spintoje priskaičiuoju jų net 8, tinkančius rudeniui, žiemai, pavasariui, o pora – ir vėsesniais vasaros vakarais sušildo. Taigi, paltų, kaip ir batų, niekada nebus per daug!

1

2

Šiemet jų asortimentas – kaip niekad gausus. Tiek žvelgiant  į mados savaičių podiumus, tiek į parduotuvių lentynas – pasirinkimas pats įvairiausias. Nuo santūrių juodų, pilkų, nude spalvos subtilių laisvo siluetų paltukų, kurie dominuoja Balenciaga, Max Mara, Fendi, Chloe ir kt. kolekcijose, iki sodriomis ir ryškiomis spalvomis praeivių dėmesį atkreipiančių ir nuotaiką pakeliančių Versace, Maison Margiela, Jil Sander, Dolce & Gabbana ir kt. mados namų podiumuose.

Saulės mieste daugiausiai paltų rasite Monton, Mosaic, SunRise, Marli Woman, Reserved, NewYorker parduotuvėse. Jose puikuojasi spintų karaliai tokie panašūs tiek į ryškiaspalvius Versace, Maison Margiela, tiek į santūriuosius Balenciaga ar Fendi mados namuose kurtuosius. Pasirinkimas gausus, kiekviena tikrai ras savo ištikimąjį rudens palydovą ir, greičiausiai, net ne vienąsmiley.

3

7

Jei norite spalvų, pirmiausia turėtumėte užsukti į Marli Woman, SunRise ir Mosaic. Ten jos tikrai pritrenkiančios! Rasite apdarų ir žvarbesniam, ir šiltesniam orui. Vairuotojoms labai tiks gan lengvi, švarko tipo paltukai, su kuriais jausitės patogiai automobilyje, o nuo jo skubėdamos į darbą ar namus,  nespėsite sužvarbti.

5

917

Širdis labiau linksta prie santūrių, žemiškų spalvų? Keliaukite į Monton, Reserved. Čia didesnis paltukų, užburiančių ramiomis spalvomis, pasirinkimas.

15

12

10

13

Pavaikštinėjus Saulės mieste ir apžiūrėjus visą asortimentą, tikrai gali apsisukti galva. Ateisite norėdamos vienokio paltuko, išeisite visai su kitokiu…smiley. O gal net ne su vienu..? Išsirinkti tikrai labai sunku. Tai įrodo dar keli mano rasti perliukaismiley

 

23

19

20

Taigi, pirmyn į Saulės miestą ieškoti savo šio sezono karaliaus! Tik atsargiai, neapsvaikite nuo pasirinkimo gausossmiley!

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: