Socialinė atsakomybė šiauliečiams nesvetima

Š. m. gegužės 31 d. mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS jau antrą kartą iš paramos akcijai skirtos urnos buvo išimtos aukos. Visos surinktos lėšos padovanotos Šiaulių apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Pinigus šiauliečiai ir miesto svečiai aukojo konkrečiam tikslui – savo regiono vaikams. 2607 Lt (du tūkstančiai šeši šimtai septyni litai) – tai suma, kuri buvo surinkta per penkis mėnesius.

Mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS Tėvo ir Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtoje šventėje nepamiršti buvo ir vaikų globos namuose augantys mažyliai.

"Džiaugiuosi, jog Šiaulių visuomenė nepamiršta mūsų ir geranoriškai prisideda prie šios akcijos įgyvendinimo. Bet kokia auka ar dėmesys mūsų vaikams yra neįkainojamas indėlis į jų ateitį", - kalbėjo Šiaulių apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė Raimonda Mažonavičienė.
Prie paramos akcijos prisidėjo UAB "Topo centras", padovanojęs elektrinius virdulius naujam mamos kambariui ir keli visuomenininkai – žinoma vaikų laidos vedėja Bumcė (Lina Jokubauskienė) ir Šiaulių muzikos konservatorijos antro kurso fleitininkė Viktorija Montvidaitė. Jų dėka urna papilnėjo ne viena dešimtine litų.

Tą pačią dieną buvo paskelbta ir naujos akcijos pradžia – nuo gegužės iki Kalėdų pinigai bus renkami Šiaulių Vaivorykštės vaikų globos namams.
Paramos akcijos "Mūsų visų vaikai" iniciatorius – mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS.

Kontaktinis(-iai) asmuo(-enys):

SM direktorius Eligijus Barista,

            +37068663927      

, eligijus.barista@saulesmiestas.lt

 

Atstovas ryšiams su žiniasklaida Andrius Kasparavičius,

            +37069817740      

, andrius@koko.lt