Skaniausi spalvų kokteliai vasarai

Vasara jau įžengė į mūsų širdis, tad gaudome kiekvieną šiltą jos atodūsį. Ji kaip margaspalvė vėduoklė kupina įvairių skonių, kvapų ir spalvų. Vieniems šis nuostabus laikas neįsivaizduojamas be gaivių ledų, kiti negali atsispirti laužo liepsnoje keptam pikantiškam kepsniui, o kur dar jūros vilionės ar ką tik nupjautos žolės kvapas…

Kalbant apie spalvas, atėjus vasarai ir drabužiai spintoje tyliai pradeda šokti žaismingą salsą, nes vargu ar tokiomis šiltomis dienomis norėsis juodų, niūrių rūbų – verčiau pasinerkime į spalvas! Tad šįkart apie spalvas ir skaniausius, vasariškus jų derinius mūsų garderobe.

9

Vasaros spalvų derinimo galimybės beribės ir čia tik kelios įmanomos kombinacijos – visuomet galite susikurti savo variantą!

Jei mėgstate ryškias spalvas, tuomet nedvejodama griebkite sodo žalios drabužius, kurie gali būti derinami ne tik su neutraliais tonais, bet ir su ryškiais ciklameno ar raudonos atspalviais.

11

Tęsiant ryškių spalvų temą, reiktų nepamiršti ir pribloškiamo raudonos bei ciklameno spalvų derinio. Beje, ciklameno spalva puikiai sutaria ir su šaltesniais vaiskios žydros tonais.

3

Šįkart užbėgau į Saulės Miesto parduotuves „Reserved“ ir „By o la la“. Tenka pripažinti, kad ryškių spalvų miksas abejingų nepalieka!

2 (2)

Dar viena must have spalva šią vasarą – ryški geltona, kuri nuostabiai atrodo suderinta su kiek prislopintos žydros ar pilkos atspalvių drabužiais.

10

Šis gaivus derinys iš anksčiau minėtų parduotuvių tiks ilgiems pasivaikščiojimams ir vėsesnėmis vasaros dienomis.

4

Tamsi alyvuogių žalia ar kitaip vadinama chaki spalva bus puiki pamaina sunkiai juodai spalvai, nes juk vasarą taip norisi lengvumo!

6

Šią vasarą ypač madingas tamsios alyvuogių žalios ir pastelinės prigesintos rožinės derinys.

1

Džinsai, dekoruoti į madą sugrįžusiomis tinklinėmis pėdkelnėmis, nenusileidžia pagrindiniu smuiku šiame derinyje griežiančiam bomber tipo alyvuogių spalvos švarkui.

2

Pastelinių spalvų mylėtojos ir šį sezoną gali likti ištikimos ramiems ir harmoningiems šių spalvų deriniams, kuriuos visada papuoš madingos metalo blizgesio turinčios detalės, tokios kaip rankinė, bateliai, o gal net ir plisuotas sijonas.

7

Minimalizmas – kodinis šio derinio žodis. Kuriant minimalistinį stilių svarbu pasirinkti įdomesnio silueto, keliomis įmantresnėmis detalėmis išsiskiriančius drabužius – šįkart tai plisuotas, blizgus, sidabrinis midi sijonas ir dangaus melsvos palaidinė su raukinukais pečių srityje iš parduotuvės „By o la la“.

8

Belieka palinkėti, kad vasariški orai tęstųsi ir mes galėtume kasdien kurti naujus spalvingų drabužių derinius, visada pakeliančius nuotaiką.

Kada, jei ne šiandien ir kas, jei ne mes patys, padarome dieną nuotaikingą!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: