Šio sezono audinys – AKSOMAS!

Rafinuotu, prabanga tviskančiu aksomu pasidabino daugelis šaltajam sezonui skirtų kolekcijų. Šią jaukią, minkštą ir blizgią medžiagą bandau prisijaukinti ir aš, todėl noriu pasidalinti idėjomis, kaip galite pritaikyti aksomą tiek vakariniams, tiek ir kasdieniams rūbų deriniams.

Aksomas neatsiejamas nuo vakarinio stiliaus. Prabangiai atrodysite pasirinkusios tiesaus, nesudėtingo kirpimo suknelę su subtilia iškirpte, krintančią draperijomis. Vakaro karaliene tapsite suknelei pasirinkusios jūros dugno tamsiai mėlyną, juodą, gilų burgundiško vyno ar samanų atspalvį.

3

Jei nesižavite ilgomis aksominėmis suknelėmis, galite panaudoti šią madingą medžiagą kostiumui, švarkui, marškiniams ar kelnėms.

5

Švarkų gerbėjos turėtų atkreipti dėmesį į laisvo stiliaus susagstomus su plačiomis kišenėmis ar laisvalaikiui skirtus bomber tipo modelius.

4

Drąsiausios gali nukreipti visų žvilgsnius į kojas, eksperimentuodamos su avalyne iš aksomo!

1

Tikra kasdienio stiliaus pažiba – šio sezono spalvų (raudonojo vyno, rūdžių, baklažano, dulkėtos rožės) tamprės iš aksomo.

2

Nors aksomas tviska prabanga, bet siūlau šiuolaikiškai pritaikyti jį ir kasdieniams komplektams. Pasirinkite aksomą sijonams, santūriems golfams ar neįmantraus kirpimo palaidinėms. Neįprastas audinys pasirinktas kasdieniam įvaizdžiui suteiks unikalaus urbanistiško stiliaus prieskonio.

7

6

2016-2017 m. rudenį bei žiemą madingi ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai iš aksomo – pvz. juostelės iš aksomo, rišamos prie pat kaklo (dar vadinamos choker‘iais).

8

Nepraleisk pro akis ir aksominės delninukės!

Saulės Miesto parduotuvės taip pat papuošė kolekcijas drabužiais iš audinių karaliaus – aksomo. Dalinuosi savo laimikiais!

untiotled-design

Raudonojo vyno spalvos švarkas – „New Yorker“, juodas švarkas su kaspinu – „Monton“, suknelė su puošnia apykakle – „By o la la“, raudonojo vyno spalvos kombinezonas – „New Yorker“, sportinio stiliaus švarkas – „Milano Aveniu“.

Artėjant didžiosioms metų šventėms jau vertėtų pasirūpinti puošniais drabužiais. Galbūt nereikės sukti galvos jei pasirinksite aksomą? Vienus aksomas traukia kaip magnetas, o kitus atstumia. Tai veikia taip pat, kaip ir abejingų nepaliekantis Davido Lyncho filmas „Mėlynas aksomas“, kuris puikiai tiks tamsiais ilgais žiemos vakarais (o gal net įkvėps į spintą įsileisti šiek tiek aksomo?).

Iki kitų susitikimų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: