2007-10-22

Šiauliuose – „Mados diena“

Šiauliečius ir miesto svečius šį šeštadienį džiugino mieste rengiama „Mados diena“.

Š.m. spalio 20d. 12.00 val. Šiaulių mados ir laisvalaikio centre Saulės miestas (MLC „Saulės miestas”) vyko renginys, skirtas MLC “Saulės miestas” įsikūrusių parduotuvių rudens ir žiemos kolekcijų pristatymui. Centro lankytojai turėjo galimybę išvysti naujausias rūbų, apatinių drabužių, aksesuarų, avalynės kolekcijas, skirtas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems…

MLC “Saulės miestas” įsikūrusių drabužių, avalynės parduotuvių konsultantai kiekvienam maloniai patarė ir padėjo išsirinkti madingiausią šio sezono rūbą ar apavą. Šiauliečiai turėjo galimybę aplankyti kvepiančių puokščių parodą, dalyvauti loterijose, degustacijose. Specialiai moterims ir panelėms buvo suorganizuotas manikiūro naujienų miniseminaras bei kvapų prezentacija.

Šiauliuose įsikūręs pirmasis laisvalaikio ir mados centras pasižymi ne tik tuo, jog čia kiekvienas lankytojas gali maloniai praleisti laiką, bet ir žinomiausiais prekių ženklais, kurių anksčiau Šiauliuose nebuvo. „Mada aktuali bene kiekvienam, tačiau ne visada ir ne visi turi laiko bei galimybių sekti naujausias mados tendencijas. MLC “Saulės miestas” pagrindinė koncepcija – malonus laisvalaikio praleidimas ir mada, būtent dėl šios priežasties centre organizuojama „Mados diena“. Siekiame, jog MLC “Saulės miestas” taptų mados skleidėju Šiauliuose“,- pastebėjo centro direktorius Eligijus Barista.