2010-06-10

Šiaulių sporto aistruoliai futbolą stebės kitaip

Nuo š. m. birželio 11 d., 16.00 val. šiauliečiai ir miesto svečiai Pasaulio futbolo čempionatą galės stebėti ant SAULĖS MIESTO stogo naujai įsikūrusiame bare. Tai pirmasis baras Šiauliuose ant stogo. Idėjos autoriai ir pagrindiniai organizatoriai – boulingo klubas „Carrus Navalis“.

Pasak UAB „Rombas“ („Carrus Navalis“) direktoriaus Ričardo Daukėlo, idėja pramogauti ant SAULĖS MIESTO stogo buvo kilus jau seniai, tačiau trūko svarios priežasties ją įgyvendinti. „Pasaulio futbolo čempionatas ir buvo pagrindinis akstinas. Džiaugiuosi, kad turime galimybę pasiūlyti šiauliečiams stebėti futbolo rungtynеs ir praleisti laisvalaikį kitaip. Tikiuosi, kad sporto sirgalių baras Šiauliuose taps daugelio mėgiama vieta “- pažymėjo Ričardas Daukėlas.

100 kv. m. paviljonas pasiruošęs priimti per 100-tą lankytojų, todėl laukiami ne tik futbolo gerbėjai, bet ir maloniai praleisti vakarą norintys šiauliečiai. Atėjusiems žadama daug pramogų ir malonių staigmenų: kiekvienų varžybų metu vyks totalizatorius, atspėjusieji rezultatą turės galimybę laimėti dienos prizus (pagrindinis prizas – „Carlsberg“ futbolo stalas); vyks stalo futbolo varžybos, viktorinos, įvairūs žaidimai; organizuojami susitikimai su futbolininkais ir treneriais.

Planuojama, kad sporto sirgalių baras veiks iki š.m. rugsėjo mėnesio.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. Kovo 14 d. 2009 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 107 mln. litų apyvartą.Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 38 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

 

Apie „Carrus Navalis“
„Carrus Navalis“ – pramogų centras – boulingo klubas Šiauliuose įsikūręs mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS. „Carrus Navalis“ iš kitų pramogų centrų išsiskiria unikaliu interjeru. Vienu metu centras gali priimti 170 svečių.
Daugiau informacijos – http://www.carrusnavalis.lt/