2009-04-22

Šiauliečių pirkinių krepšelis lengvėja

Šiaulių mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS per pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė 30,8 milijonų litų apyvartą. 2008m. pirmąjį ketvirtį SAULĖS MIESTO apyvarta buvo 37,7 milijonai litų. Tiek šiais, tiek praėjusiais metais pirmąjį ketvirtį SAULĖS MIESTE apsilankė beveik vienodas skaičius žmonių- 1,934 mln. šiais metais ir 2,022 mln.- praėjusiais.

Palyginus šiuos duomenis, galima teigti, kad šiauliečių pirkinių krepšelis šiais metais sumažėjo 14,6% nuo 18,65Lt iki 15,93Lt, tenkančių vienam pirkėjui.

Pasak mados ir laisvalaikio centro Eligijaus Baristos, ketvirčio rezultatai atspindi bendrą šalies ūkio situaciją, tačiau yra geresni nei tikėtasi. „Natūralu, kad šiandien žmonės pinigus leidžia apdairiau, o tai reiškia, kad išleidžia jų- mažiau. Tačiau vertindami įvairias aplinkybes, tikėjomės prastesnių rezultatų nei turime. Itin džiugina šiauliečių pasitikėjimas ir įpročiai- pas mus apsilankiusių žmonių nemažėja, o SAULĖS MIESTAS daugeliui yra nuolatinė susitikimų ir laisvalaikio praleidimo vieta,“ – pažymi Eligijus Barista.

Mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS dirba 800 darbuotojų. Centre įsikūrę daugiau nei 90 įvairių įmonių, moderni autobusų stotis ir automobilių plovykla.

* * *

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 25 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Spalio mėnesį, bendradarbiaujant su Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“ SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2008m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 174mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Kontaktams
Eligijus Barista, +37068663927, eligijus.barista@saulesmiestas.lt
Agnė Počepovič, +37068239937, agne@koko.lt