2009-07-08

Šiauliečiai jau paaukojo keturiems savo miesto vaikų globos namams

Š. m. birželio 6 dieną mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS, paminint tarptautinę vaikų gynimo dieną, iš nuolat vykstančios paramos akcijos „Mūsų visų vaikai“ urnos buvo išimtos aukos. Visi surinkti pinigai padovanoti „Šiaulių vaikų globos namams“. Per šešis mėnesius šiauliečiai ir miesto svečiai paaukojo 912 litų (devynis šimtus dvylika litų).

Aukos „Šiaulių vaikų globos namų“ direktoriui Rimantui Žąsinui buvo įteiktos mados ir laisvalaikio centre vykusiame renginyje „Arčiau saulės!“. Už jas vaikų globos namai planuoja įsigyti kanceliarinių prekių ir buitinių priemonių.

Nuo šiol SAULĖS MIESTE stovinti aukų dėžutė kvies paremti Labdaros ir paramos fondo „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“ globojamus ir remiamus vaikus. Pasak renginyje dalyvavusios draugijos nacionalinio direktoriaus pavaduotojos Egidijos Lekavičienės, „SOS vaikų kaimų Lietuvoje“ svarbiausias tikslas – kad visi vaikai turėtų galimybę augti rūpestingoje šeimoje. „Mes rūpinamės, kad socialinės rizikos šeimų vaikai savo biologinėse šeimose jaustųsi saugūs, būtų aprūpinti, mylimi, o tikrųjų tėvų globos netekę vaikai surastų SOS šeimą ir jaukius namus. Todėl džiugu, kad nuo šiol ir Šiaulių gyventojai turės galimybę ne tik daugiau sužinoti apie mūsų veiklą, bet ir prisidėti prie šviesesnės ir geresnės šių vaikų ateities,“ – pažymėjo Egidija Lekavičienė.

Aukos vaikų namams SAULĖS MIESTE renkamos nuo 2007 metų lapkričio 23 dienos. Iki šios dienos šiauliečiai ir miesto svečiai paaukojo 9066 litus. Šie pinigai išdalinti keturiems Šiauliuose įsikūrusiems vaikų globos namams (toliau VGN): Šiaulių VGN „Šaltinis“, Šiaulių apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namams, Šiaulių VGN „Vaivorykštė“, Šiaulių VGN (Vilniaus g. 297).

* * *

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 28 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Spalio mėnesį SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19 d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugiją
SOS vaikų kaimai Lietuvoje – tai nevyriausybinė organizacija, padedanti socialinės rizikos šeimų vaikams bei tėvų globos netekusiems vaikams užaugti rūpestingoje šeimoje. Draugija pirmoji ilgalaikei vaikų globai pritaikė šeimos modelį.
Daugiau informacijos- http://www.sos-vaikukaimai.lt/

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. kovo 14 d. 2008 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 174 mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamojo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/