Sezono papuošalas – CHOKER

Pastaruoju metu daugybė merginų negali atsispirti prie pat kaklo prigludusiems kaklo papuošalams. Vieni tokius papuošalus vadina tiesiog  choker‘iais, kiti – antkakliais. Nors jie itin madingi buvo 10-ąjį dešimtmetį, dabar vėl su trenksmu grįžo į mados olimpą ir yra graibstomi it karštos bandelės! (tuo įsitikinau pati, ieškodama savojo choker‘io)

Mados podiumuose demonstruojami choker‘iai labai įmantrūs, tinkantys išskirtinėms progoms ar tiesiog neeilinėms asmenybėms.

5

Jeigu toks puošnus papuošalas Jums nepatinka, galite rinktis prigludusius kaklo papuošalus iš atlaso ar aksomo juostelių (šis audinys itin madingas šį rudenį!). Beje, tokį papuošalą nesunku pasigaminti ir pačiai – tereikia Jums patinkančios juostelės, užsegimo tvirtinimui skirtų elementų ir paties užsegimo.

8

Kasdienį arba laisvalaikio įvaizdį pagyvinkite iš odinių juostelių pagamintais antkakliais. Ypač madingi juodi su įvairiomis metalinėmis detalėmis – kniedėmis, sagtimis, dekoratyviniais žiedais.

3

Klasikos mėgėjoms patariu pabandyti pasirišti mažą skarelę ar spalvingą juostelę prie pat kaklo. Tai lengvas būdas parodyti pasauliui, kad mados tendencijos Jums ne vis vien.

1

Dar vienas būdas pasipuošti choker‘io tipo kaklo papuošalu yra tiesiog užsirišti itin ploną juostelę.

4

Puošniam įvaizdžiui rinkitės metalinius, prie pat kaklo kabinamus, įdomesnių formų papuošalus. Netikėtai formuojami metaliniai choker‘iai dabinami geometrinėmis figūromis, gėlių žiedais, burbulais, kutais.

2

Metaliniai choker‘iai puošti grandinėlėmis puikiai tiks puošnesniems kasdieniams deriniams.

6

Romantiškam ar bohemiškam įvaizdžiui užbaigti puikiai tiks kaklo juostelės iš nėrinių ar įmantriai supintų plonų vielučių.

7

Ieškodamos savojo choker‘io apsilankykite parduotuvėje „By o la la“ – ten šie kaklo papuošalai graibstyte graibstomi. Ir aš užsukau ten keletą šių kaklo papuošalų pasimatuoti.

untitled-design

Nepamirškite, kad kartais užtenka menkutės smulkmenos (kad ir mažutės juostelės ant kaklo!) tam, kad diena taptų žaismingesnė! Iki kitų susitikimų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: