2009-01-15

SAULĖS MIESTO vitrina – viena gražiausių Šiauliuose

Šį mėnesį paaiškėjo, Šiaulių miesto savivaldybės organizuojamo, gražiausios šventinės vitrinos konkurso nugalėtojai. Gražiausia vitrina buvo įvardinta Vaidos Sereikienės įmonė – Šeimos gydytojų centras. Antrosios vietos laimėtoja tapo vaistinė „Valerjonas“, trečioji vieta atiteko mados ir laisvalaikio centrui „Saulės miestas“.

„Saulės miesto“ vitrinoje šiauliečiai galėjo atpažinti ne tik Kalėdinius motyvus, bet ir savojo miesto akcentus.

Pasak mados ir laisvalaikio centro direktoriaus Eligijaus Baristos, tokio pobūdžio konkursai yra puiki Šiaulių miesto iniciatyva. „Manau kiekviena įmonė turėtų nepamiršti švenčių ir padėti Šiaulių miestui pasipuošti. Džiaugiuosi, kad buvome pastebėti ir įvertinti. Tikiuosi, kad ateityje šis konkursas peraugs į daug didesnio masto renginį,“- pažymi Eligijus Barista.

Kaip ir kasmet, buvo vertinamas šventinės vitrinos originalumas, šventinės nuotaikos perteikimas, estetinis vaizdas dienos ir nakties metu. Petras Slonksnis, konkurso komisijos narys, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas, sako, jog ypatingų naujovių puošiant vitrinas šiais metais nepastebėta, tačiau gražiai pasipuošusių parduotuvių, kavinių, grožio salonų ir kitų verslo įmonių netrūko.

Gražiausių vitrinų savininkams buvo įteiktos mero padėkos.

***

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 18 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Spalio mėnesį, bendradarbiaujant su Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“ SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų. Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/