2011-12-09

SAULĖS MIESTO pramogų įkarštyje: Kalėdų senelis ir jo draugai gyvūnai – po atviru dangumi!

Kalėdų senelis ir gyvas asiliukas Santa su draugais pradžiuginti šiauliečių nusileis tiesiai ant SAULĖS MIESTO stogo. Nuo pat gruodžio 12 d. visi Šiaulių miesto gyventojai kviečiami aplankyti Kalėdų laikotarpiu ant stogo įsikūrusius gyvūnų namus ir puikiai praliesti laiką su Kalėdų seneliu.

SAULĖS MIESTAS šiauliečiams suteiks galimybę pasirūpinti ne tik dovanomis, bet ir turiningai praleisti laiką. Gruodžio 12 d. 18 val. ant prekybos centro stogo bus surengta „Gyvūnų namelio pristatymo šventė“, kurios metu bus atidarytas šventinis augintinių namas. Jame iki pat švenčių gyvens Kalėdų senelio draugai asiliukai bei avelės. Pramogauti padės ir Kalėdų senelis, kuris dalins dovanėles, dainuos bei žais su mažaisiais.

„Legendos sako, kad Kalėdų nakties vienas didžiausių stebuklų buvo, kai gyvūnai prakalbo. Žmonės dažnai pamiršta, jog stebuklai visad yra šalia, tiesiog turėtume nenustoti jais tikėti ir išdrįsti iš naujo priartėti ir atrasti rodos mums jau žinomus ir įprastus dalykus“,- apie renginio idėją pasakoja SAULĖS MIESTO generalinė direktorė Dina Bunce.

Šventinis laikotarpis bus dar spalvingesnis, nes jau nuo gruodžio 16 d. SAULĖS MIESTE vyks ir Kalėdinė mugė, kuri bus kupina įvairiausių amatininkų gėrybių. Čia pat Kalėdų senelio padėjėjos svečiams palengvins dovanų pakavimo užduotį – supakuos įsigytas šventines dovanėles.

Prekybos centras SAULĖS MIESTAS yra puiki vieta ne tik pramogauti, bet ir gauti vertingų dovanų šeimos nariams ir artimiausiems draugams. Įsigiję SAULĖS MIESTO dovanų kuponų už 100 Lt dalyvaujate loterijoje ir galite laimėti du bilietus į Chriso Normano koncertą.

Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/saulesmiestas ir www.saulesmiestas.lt

Asmuo kontaktams:
Šarūnė Širvinskaitė
Projektų vadovė
Tel.: +370 652 85 682
El. paštas:
sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt