SAULĖS MIESTO augimo tempai išlieka nepakitę

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS per 2008 metų pirmąjį pusmetį pasiekė 72,9 milijonų litų apyvartą, o centre apsilankė daugiau nei 3,8 milijonai žmonių. Per nepilnus 2007 metus (SAULĖS MIESTAS veiklą pradėjo 2007m. kovo 14d.) SAULĖS MIESTO apyvarta buvo 140 milijonų litų, apsilankė- daugiau nei 6 milijonai žmonių. 2008m. SM planuoja pasiekti nemažesnę nei 150 milijonų litų apyvartą.

Pasak SAULĖS MIESTO direktoriaus Eligijaus Baristos, Šiauliuose, kaip ir visoje Lietuvoje vidutinis prekių krepšelis mažėja, o tai reiškia, kad žmonės renkasi pigesnius produktus. „Mažėjantį vartojimą lemia ne tik infliacija, bet ir psichologiniai veiksniai – žmonės, girdėdami nuolatinę informaciją apie krizę, perka atsargiau, mažiau yra užtikrinti rytdiena. SAULĖS MIESTO gera geografinė padėtis ir jau sukurtas lojalių klientų ratas leidžia išlaikyti nuolatinį augimą ir tvirtas pozicijas rinkoje. Mūsų augimo tempai išlieka tokie, kokie ir buvo planuojami praėjusių metų pabaigoje“,- teigia Eligijus Barista.

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs daugiau nei 16 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Sėkmingai vyksta ilgalaikė paramos akcija „Mūsų visų vaikai“- pinigai renkami jau tretiems Šiaulių regiono vaikų globos namams „Vaivorykštė“. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit) SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/