2009-02-19

SAULĖS MIESTE startuoja akcija „Apsimoka 100%“

Nuo š.m. vasario 19 dienos mados ir laisvalaikio centre „Saulės miestas“ (SM) pradedama vykdyti akcija „Apsimoka 100%“. Jos metu centro lankytojams bus išdalinta daugiau kaip 400 tūkstančių prizų.

Kiekvienas apsipirkęs „Saulės mieste“ už 50 litų, turės galimybę išlošti įvairių momentinių ir savaitės prizų – televizorių, keliones į Paryžių, įvairių nuolaidų, piniginių kuponų ir kitų pačių įvairiausių firminių „Saulės miesto“ prizų. Didžiaisiais savaitės prizais laimingieji akcijos dalyviai bus apdovanojami kiekvieną šeštadienį 12.00 val. mados ir laisvalaikio centre.

Pasak mados ir laisvalaikio centro „Saulės miestas“ rinkodaros vadybininkės Irmantės Sviensienės, tokia akcija siekiama paįvairinti centro gyvenimą ir padėkoti lojaliems klientams. „Akcijos „Apsimoka 100%“ pagrindinė idėja yra ta, kad kiekvienam centro lankytojui apsipirkimas virstų intriga ir malonia staigmena. Džiaugiuosi, galėdama išduoti mažą paslaptį, jog laimingi visi bilietai, todėl kiekvienas šios akcijos dalyvis neliks tuščiomis,“- pažymi Irmatė Sviensienė.

Akcija truks iki š.m. kovo 31 dienos.

***

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 20 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Spalio mėnesį, bendradarbiaujant su Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“ SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/