„Saulės mieste“ įsikūrusi „Saulės terasa“ sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus 2013 metais

„Saulės mieste“ įsikūrusi „Saulės terasa“ sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus 2013 metais – net 420 000 žmonių aplankė terasą, o tai net 35% daugiau, nei praeitą vasaros sezoną. „Saulės terasa“ – tai unikali daugiafunkcinė, pramogų ir laisvalaikio erdvė po atviru dangumi įsikūrusi prekybos centro trečiame aukšte.

 Vasaros sezono metu trečiame prekybos centro aukšte veikianti „Saulės terasa“ kviečia į  vaikų, sporto, kino, renginių, kavinės ir poilsio erdves, užima 4 000 kv. m. Jai įrengti investuota apie 800 tūkst. Lt.  Daugiafunkcinė erdvė išsiskiria visus metus organizuojamų akcijų bei renginių įvairove, pritraukia itin didelį lankytojų skaičių. Šių metų sezonas buvo ypač sėkmingas. Atsinaujinusioje terasoje apsilankė 35 proc. daugiau lankytojų nei 2012 metų vasaros sezonu, beveik 420 tūkst. šiauliečių ir miesto svečių. Naujoves įvertinę lankytojai į „Saulės terasą“ užsukdavo ne tik kelis kartus per savaitę, bet ir kelis kartus per dieną. Prekybos centre „Saulės miestas“ esančioje „Saulės terasoje“ 2013 metų sezonas sutiktas su atsinaujinusia terasa: centrinėje poilsio zonoje įrengtas fontanas, išplėsta ir vaikams patraukliomis paslaugomis  papildyta 600 kv.m. vaikų žaidimo aikštelė. Lankytojų srauto traukos centru tapo naujas ir tris kartus didesnis vasaros restoranas „La Crepe terrasse“.

„2012 metais, po sėkmingo pirmojo terasos vasaros sezono pasirašyta sutartis su UAB „Vičiūnai“ įmonių grupe. Prieš 2013 metų vasaros sezoną „Saulės mieste“ duris atvėrė vieni populiariausių Lietuvoje restoranų prekių ženklų ir vieninteliai Šiauliuose – „Charlie pizza“, „La Crepe“ ir „Charlie kids“ restoranai, užimantys 700 kv. m. plotą trečiajame aukšte ir 300 kv. m. lauko restoraną „Saulės terasoje“. Esu įsitikinusi, kad mūsų ir UAB „Vičiūnai“ įmonių grupės investicijos sukūrė patrauklesnes, į klientus orientuotas paslaugas“, – didesniu lankytojų srautu džiaugėsi prekybos centro direktorė D. Bunce.

Terasoje šiemet, kaip ir ankstesnį sezoną, lankytojams buvo siūlomos nemokamos pramogos. Geriausi nemokami filmai vaikams ir suaugusiems demonstruojami per specialiai įrengtą LED ekraną po atviru dangumi. LED ekrane filmus galima žiūrėti ir dieną, lankytojų patogumui beveik visi filmai buvo įgarsinti lietuviškai.

Patraukli erdvė pritraukia įdomius projektus – tarptautinį folkloro festivalį „Saulės žiedas“, „Sidabrinių gervių“ filmų festivalį. Lankytojai šį sezoną galėjo stebėti ypač daug nemokamų pasirodymų. „Saulės terasoje“ lankėsi „Baltijos cirkas“, „Raganiukės teatras“, „Klaipėdos muzikinis teatras“, koncertavo žinomi atlikėjai. Dar kartą pasiektas „Dviračių ant stogo“ rekordas.

Pirmą kartą daugiafunkcinėje erdvėje buvo surengta socialinė akcija „Gerumo sparnai“. Bendradarbiaujant su Šiaulių moterų LIONS klubus buvo renkami, o vėliau ir išdalinti daiktai vargingai gyvenančių šeimų vaikams. Pasak „Saulės miesto“ vadovės D.Bunce, tai – ne vienkartinė akcija. „Turime aiškią verslo viziją, norime ne tik augti ir stiprinti verslo pozicijas rinkoje, bet ir būti socialiai atsakingi. Manome, kad socialiai atsakingu turėtų būti kiekvienas šiuolaikinis žmogus.“

Apie „Saulės miestą“
Prekybos centras „Saulės miestas“ duris atvėrė 2007 metais kovo 14 d. Šiaulių miesto centre. Tai pirmasis daugiafunkcinis kompleksas Šiaurės Lietuvoje ir pirmasis prekybos centras Lietuvoje su integruota modernia autobusų stotimi. Į naują prekybos centrą savininkas  „E.L.L. Real Estate" investavo 80 milijonų litų. Prekybos centre yra įsikūrę 110 mažmeninės prekybos parduotuvės, 8 viešojo maitinimo įstaigos, didelė maisto ir kitų kasdienių prekių parduotuvė RIMI, boulingo klubas Carrus Navalis, vasaros sezonu veikianti laisvalaikio erdvė po atviru dangumi „Saulės terasa”. Prekybos centras „Saulės miestas” nuolat remia ir inicijuoja įvairias socialines, kultūrines ir pramogines akcijas.