2011-04-20

SAULĖS MIESTAS Velykoms dovanoja dviračius

Žaidimas visiems

Balandžio 20 – 30 d. visi turintys bet kurios "Saulės miesto" parduotuvės čekį už 30 Lt ar daugiau, gali dalyvauti smagiame velykiniam žaidime "Na, pagauk!" ir laimėti puikų prizą. Iš viso žaidimui pateikti 3 dviračiai suaugusiems, kurie bus skiriami žaidėjams nuo 14 metų, ir 3 vaikiški dviračiai – žaidėjams iki 13 metų, t.y. dar neturintiems 14-os. Žaidimas pats savaime įdomus ir azartiškas: prie specialaus stendo reikia parodyti miklumą į specialų krepšį gaudant kiaušinius. Krepšius pateiks ir žaidėjus registruos tam pasirengę žaidimo asistentai. Žaidžiama iki 4 sudaužytų kiaušinių. Visi šeši nugalėtojai bus paskelbti gegužės 2 d. interneto svetainėje www.saulesmiestas.lt.

Norima suteikti džiaugsmo

"Saulės miesto" iniciatyva siekia pateisinti savo centro ir mūsų miesto vardą, teikiant šventinę nuotaiką, skatinant sportą ir sveiką gyvenimo būdą, kreipiant dėmesį į ekologiškas transporto priemones.
"Šiais metais į velykines pramogas pažvelgėme labai moderniai ir šiauliečiams suteikiame galimybę pažaisti taip vadinamos papildytos realybės žaidimą", – sako generalinė direktorė Dina Buncė.
Pirmieji žaidimą išbandė pačių šiauliečių išrinkti "Saulės miesto" veidai – Aušra, Ronalda, Lukas ir Evaldas
"Tikrai labai įtraukiantis žaidimas, primena ankščiau labai populiarų žaidimą "Na, palauk!", kuriame vilkas gaudė kiaušinius, tik dabar aš pats tas vilkas", – juokėsi "Saulės miesto" veidas Evaldas.
Taigi, 6 Šiaulių įmonės "Baltik Vairas" pagaminti "Panther" dviračiai jau laukia savo šeimininkų.

Platesnė informacija: www.saulesmiestas.ltarba http://www.facebook.com/saulesmiestas

Daugiau informacijos:
Šarūnė Širvinskaitė
Jaunesnioji projektų vadovė
Mob. +370 652 85 682
sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt