SAULĖS MIESTAS skatins rinkėjų aktyvumą ir pilietiškumą

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS skatins Šiaulių regiono gyventojus aktyviai dalyvauti rinkimuose ir atsakingai išrinkti tuos žmones, kurie ateinančius ketverius metus atstovaus Šiaulių kraštą Lietuvos Respublikos Seime. Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, pradedant pirmąja rugsėjo savaite, SAULĖS MIESTO lankytojai turės galimybę susipažinti su devyniomis populiariausių politinių partijų rinkiminėmis programomis ir asmeniškai pabendrauti su būsimaisiais valdžios atstovais.

Pasak SAULĖS MIESTO direktoriaus Eligijaus Baristos, rinkimai – svarbiausias įvykis valstybės, o taip pat ir Šiaulių regiono gyvenime. „SAULĖS MIESTAS – Šiaulių miesto ir regiono dalis, todėl mums labai svarbu, kad šiauliečiai savo atstovus Seime pasirinktų gerai apgalvoję, o rinkimuose dalyvautų kuo aktyviau. Iki šiol šiauliečiai nebūdavo patys aktyviausi rinkėjai Lietuvoje, todėl šia savo iniciatyva sieksime didinti rinkėjų aktyvumą, o tuo pačiu ir skatinsime pilietiškumą“- teigia Eligijus Barista.

Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis 2004 metais vykusiuose rinkimuose Šiaulių kaimiškoji apygarda buvo 56-a iš 71-os.

SAULĖS MIESTAS dešimčiai populiariausių politinių partijų nemokamai suteikia galimybę pristatyti savo programas rinkėjams. Viena jų dalyvauti atsisakė, todėl rinkėjai galės susipažinti su devyniomis politinėmis partijomis. Planuojama, kad SAULĖS MIESTO lankytojai pabendrauti su būsimais valdžios atstovais galės tokiomis dienomis (tikslios valandos bus skelbiamas SAULĖS MIESTO svetainėje, www.saulesmiestas.lt):

- rugsėjo 6 dieną – Partija Tvarka ir teisingumas;
- rugsėjo 12 dieną – Lietuvos socialdemokratu partija;
- rugsėjo 13 dieną – Lietuvos valstiečių liaudininkų partija;
- rugsėjo 19 dieną – Lietuvos centro partija;
- rugsėjo 20 dieną – Darbo partija;
- rugsėjo 26 dieną – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis;
- rugsėjo 27 dieną – Liberalų centro sąjunga;
- spalio 3 dieną – Pilietinės demokratijos;
- spalio 4 dieną – Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai.

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs daugiau nei 16 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Sėkmingai vyksta ilgalaikė paramos akcija „Mūsų visų vaikai“- pinigai renkami jau tretiems Šiaulių regiono vaikų globos namams „Vaivorykštė“. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Kontaktams
- Eligijus Barista,             +37068663927      , eligijus.barista@saulesmiestas.lt
- Agnė Počepovič,             +37068239937      , agne@koko.lt