2011-09-01

SAULĖS MIESTAS rengia šauniausios Šiaulių mokyklos rinkimus

SAULĖS MIESTAS artėjant naujiesiems mokslo metams organizuoja šauniausios, kiečiausios ir saviausios mokyklų rinkimus. Rinkimais siekiama atkreipti dėmesį į ugdymo procesą ir patrauklios aplinkos mokymuisi kūrimą bei skatinti moksleivių iniciatyvas mokyklose.

Mokykloms laimėtojoms bus įteikti prizai laisvalaikiui mokykloje paįvairinti: stalo futbolo, stalo teniso ir oro ritulio stalai. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojos bus apdovanotos gerais krepšinio ir futbolo kamuoliais. Moksleiviai jau dabar gali apžiūrėti prizus, kurie yra eksponuojami „Saulės miesto“ pirmo aukšto fojė.

„Pati turiu tris vaikus ir žinau, kad jie po vasaros nelabai nori eiti į mokyklą, taigi, sugalvojome padaryti rinkimus, kurių laimėtojai gaus šaunius prizus savo mokyklai. Mokykloje galima ne tik mokytis, bet ir smagiai leisti laiką, ypač jei joje yra tokie šaunūs sportiniai žaidimai.“– sako SAULĖS MIESTO generalinė direktorė Dina Bunce.

SAULĖS MIESTO organizuojami rinkimai vyks nuo rugpjūčio 15 d. Iki rugsėjo 25 d. Rinkimuose dalyvauja 42 Šiaulių mokyklos. Balsuoti gali visi moksleiviai, jų draugai, giminės, artimieji, pažįstami – tereikia apsilankyti SAULĖS MIESTO Facebook‘o profilyje ir atiduoti savo balsą labiausiai patinkančiai, šauniausiai mokyklai. Balsas atiduodamas užsidedant ant savo profilio nuotraukos patinkančios mokyklos „KŪL“ ženkliuką. Kitas būdas – apsipirkti SAULĖS MIESTE ne mažiau kaip už 30 Lt, eiti prie informacinio centro ir atiduoti savo balsą. Čia balsuotojas papildomai gaus nemokamą originalų ženkliuką „KŪL MOKYKLA“.

Dar viena SAULĖS MIESTO iniciatyva rugsėjo 1-osios proga, siekiant motyvuoti moksleivius ir laukti mokslo metų pradžios, – specialus leidinys moksleiviams „Atgal į mokyklą“. Žurnale pateikta daug įdomybių apie keistas ir egzotiškiausias pasaulio mokyklas, žymių šiauliečių pasisakymai, spalvingas savaitės kalendorius, kuriame pagal dienas ir spalvas suskirstyti būtiniausi ir stilingiausi mokinio daiktai bei priemonės. „Saulės miesto“ veidas Nedas čia ne tik puikuojasi ant viršelio, bet ir pateikia dešimt svarių priežasčių, kodėl mokykla yra KŪL. Paaiškėja, kad mokykla ne blogiau nei atostogos.

Prekybos centro SAULĖS MIESTAS kolektyvas susitelkė ties moksleivių rūpesčiais, siekdamas, kad vaikai, paaugliai ir jaunuoliai galėtų tinkamai pasiruošti mokyklai – kad centre būtų visos reikalingos mokslo, sporto, laisvalaikio priemonės. SAULĖS MIESTO artėjant mokslo metams išplėstas drabužių, avalynės, kompiuterinės technikos ir kitų prekių asortimentas.

Iniciatyvą remia Šiaulių miesto savivaldybės švietimo skyrius.

Daugiau informacijos:
Šarūnė Širvinskaitė
Projektų vadovė
Tel.: +370 652 85 682
El. paštas: sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt