2011-12-10

SAULĖS MIESTAS: nuo šiol dovanų kuponas – raktas į įsimintinas akimirkas!

Artėjant didžiausioms metų šventėmsprekybos centras SAULĖS MIESTAS pataria artimuosius nustebinti ne tik apčiuopiamomis dovanomis, bet ir įsimintinomis akimirkomis bei šventinėmis emocijomis. Šiais metais prekybos centro lankytojams, įsigyjant dovanų kuponus, bus suteikta galimybė laimėti net 1000 bilietų į auksinio „Smokie“ balso Chris Norman koncertą.

„Džiaugiamės, jog šiais metais pirmą kartą Šiaulių gyventojai įsigydami dovanų kuponus prekybos centre SAULĖS MIESTAS gali laimėti ir papildomų dovanų sau arba savo artimiesiems. Perkant dovanų kuponus už 100 Lt arba sumuojant keletą kuponų už šią sumą, galima dalyvauti loterijoje, kurioje yra net 1000 laimingų bilietų į Chris Norman koncertą.

Tikimės, jog apsilankiusiems koncerte suteiksime daug gražių emocijų su kuriomis kiekvienas galės gerai nusiteikęs iškilmingai palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus“,- džiaugiasi SAULĖS MIESTO generalinė direktorė Dina Bunce.

Naujametinis britų roko grando koncertas neabejotinai taps geriausia šventine dovana ne tik kiekvienam šiauliečiui, bet ir visiems miesto svečiams. Taip pat pastebėta, jog SAULĖS MIESTAS yra puiki vieta atrasti vertingų dovanų artimiausiems draugams, šeimos nariams ir malonių staigmenų kolegoms.

Primename, auksinis “Smokie” balsas Chris Norman skambės akomponuojant Kauno miesto simfoniniam orkestrui. Šiam išskirtiniam koncertui kuriamos specialios dainų aranžuotės,o bendrą britų žvaigždės ir lietuviško simfoninio orkestro kūrybinį projektą žiūrovai galės įvertinti patys tik Šiaulių arenoje. Pasaulinės žvaigždės koncertas Šiaulių arenoje vyks jau gruodžio 30 dieną.

Daugiau informacijos: www.saulesmiestas.lt

Asmuo kontaktams:

Šarūnė Širvinskaitė

Projektų vadovė

Tel.: +370 652 85 682

El. paštas: sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt