2011-03-03

SAULĖS MIESTAS kviečia į veidų reklamai atranką

Aktyvūs tėčiai ir jų padūkę sūnūs, rūpestingos mamos, stilingos draugės, įsimylėję jaunuoliai – visi turi nepaprastą galimybę būti pastebėti ir įvertinti.

Kovo 5 d. nuo 12 iki 18 val. antrame SAULĖS MIESTO aukšte jūsų lauks profesionalų komanda, sudaryta iš stilistės, reklamos agentūros meno vadovo ir fotografo. Jie specialiai paruoštoje foto studijoje registruos ir fotografuos visus norinčius tapti SAULĖS MIESTO reklamos veidais.

Pasirinkti šiauliečius, kaip reklaminius veidus prekybos centrui, sugalvota neatsitiktinai.

„Mūsų pirkėjai yra ne spindinčios žvaigždes ar išgalvoti personažai, tai – Šiaulių miesto žmonės, tokie kaip aš ar jūs, kurie ir formuoja prekybos centro veidą. Todėl ši reklaminė kampanija, skiriama būtent jiems“, – sako  SAULĖS MIESTO generalinė direktorė Dina Bunce.

Pasak jos, norima, kad prekybos centrą SAULĖS MIESTAS kurtų patys pirkėjai ir lankytojai: savo veidais, mintimis ir darbais prisidėtų prie prekybos centro sukūrimo.

Reklamos veidų atranka – unikali galimybė ne tik sužibėti reklaminiuose plakatuose, lauko stenduose, televizijos ekranuose, bet ir naujajame SAULĖS MIESTO pavasario kataloge. Išrinktieji pamatys reklamos užkulisius, susipažins su reklaminės kampanijos kūrimo subtilybėmis, bendradarbiaus su vienais geriausių reklamos specialistų Lietuvoje.

Visų dalyvių nuotraukos bus patalpintos į SAULĖS MIESTO profilį Facebook.com socialiniame tinkle facebook.com/saulesmiestas, kur šiauliečių numylėtiniai bus renkami lankytojų balsavimu.

Iš dalyvių, sulaukusių daugiausiai šiauliečių simpatijų, autoritetinga komisija išrinks šešis nugalėtojus, kurie ir taps SAULĖS MIESTO reklamos veidais. Laimingieji bus paskelbti kovo 10 d. prekybos centro SAULĖS MIESTAS facebook.com profilyje ir informuoti asmeniškai. Jie taip pat gaus 500 Lt dovanų kuponų, skirtų apsipirkti SAULĖS MIESTE!

SAULĖS MIESTO reklamos veidų atrankos komisiją sudaro – mados žurnalo „L‘officiel“ redakcija, PC SAULĖS MIESTAS generalinė direktorė Dina Bunce ir reklamos agentūros meno vadovas Andrius Petkevičius.

„Ieškosime linksmų ir drąsių įvairaus amžiaus žmonių mylinčių Šiaulius, besilankančių SAULĖS MIESTE, taip pat besidominčių naujausiomis mados tendencijomis.  Laukiame tų, kurie pavergs savo savitumu nuoširdumu“, – sako reklamos agentūros meno vadovas Andrius Petkevičius.

Susitiksime kovo 5 d. nuo 12 val. prekybos centro SAULĖS MIESTAS II aukšte.

Daugiau informacijos:
Šarūnė Širvinskaitė
Jaunesnioji projektų vadovė
Mob. +370 652 85 682
sarune.sirvinskaite@eurorscg-pr.lt