2012-02-02

SAULĖS MIESTAS ieško naujų reklamos veidų

Prekybos centras SAULĖS MIESTAS skelbia 2012 metų reklamos veidų atranką. Tai unikali galimybė ne tik sužibėti reklaminiuose plakatuose, lauko stenduose, televizijos ekranuose, bet ir naujajame SAULĖS MIESTO pavasario kataloge. 2011-aisiais metais reklamos veidais tapo net 6 šiauliečiai: Jurgita, Aušra, Ronalda, Nedas, Evaldas ir Lukas. Išrinktieji pamatė reklamos užkulisius, susipažino su reklaminės kampanijos kūrimo subtilybėmis, bendradarbiavo su vienais geriausių reklamos specialistų Lietuvoje.

Ir šį kartą laukiami visi šaunūs ir linksmi šiauliečiai. O jei vienam ateiti nedrąsu, galite atsivesti draugą, mamą, tėtį, brolį ar sesę. Visi dalyviai bus nufotografuoti, pastebėti ir įvertinti.

Pirmoji atranka įvyks jau šį šeštadienį vasario 4 d. nuo 10 iki 19 val. „Saulės mieste“ prie informacinio centro pirmajame aukšte. Čia šiauliečių lauks profesionalų komanda, sudaryta iš stilistės, reklamos agentūros atstovės ir fotografo. Jie specialiai paruoštoje fotostudijoje registruos ir fotografuos visus norinčius tapti SAULĖS MIESTO reklamos veidu.

Prekybos centro SAULĖS MIESTAS vadovė Dina Bunce džiaugėsi, kad sprendimas reklamos veidais pasirinkti tikrus šiauliečius pasiteisino. „Pernai metų praktika parodė, kad Šiauliuose gyvena daug gražių, šaunių, save realizuoti norinčių žmonių. SAULĖS MIESTAS pulsuoja šiauliečių gyvenimo ritmu, o kas gali geriau tai atskleisti, jei ne patys šiauliečiai“, pasakojo Dina Bunce.

„Ačiū už nepamirštamas akimirkas, neapsakomai smagų laiką. Būti „Saulės miesto“ reklamos veidu, tai – darbas su nuostabia profesionalų komanda, gražios nuotraukos ir neišdildoma patirtis. Tai tikrai linksma ir įdomu. SAULĖS MIESTUI linkiu atrasti šaunią naują veidų kompaniją, o visus šiauliečius raginu pabandyti ir nebijoti dalyvauti atrankoje, tokios galimybės praleisti neverta“, patirtimi dalijosi 2011 metų reklamos veidas Aušra.

Dalyvių nuotraukos bus išspausdintos SAULĖS MIESTAS profilio socialiniame tinkle Facebook. Čia balsuodami šiauliečius rinks lankytojai ir komisijos nariai. Iš visų atrankoje dalyvavusių bus išrinkti šeši nugalėtojai, kurie ir taps SAULĖS MIESTAS reklamos veidais bei gaus 500 Lt dovanų kuponus, skirtus apsipirkti SAULĖS MIESTE!