Saulės blyksniai plaukuose

Vasara – tai metas, kai pražysta gražiausios gėlės, ryškiausiomis spalvomis nusidažo saulėlydžiai, o šviesiomis naktimis girdisi švelnus vėjo kvėpavimas. Rodos, paupio smilgos ilgesingai šnara vėjui apie bėgančias dienas ir skubantį laiką. O gal pasakoja lakštingalos meilės istoriją, nutikusią melduose… Ech, romantika liejasi per kraštus, ji tvyro ore ir verčia nuveikti kažką neįprasto, nepamirštamo… Juk to magiško laiko – vasaros –  turime tiek nedaug.

Vasara – dar ir tas metas, kai galime išsivaduoti iš oficialumo ir pilkumo pančių, kai galime parodyti savo laisvą sielą ir vėjavaikiškumą, o gal kažkur gilumoje glūdinčią hipišką dvasiąsmiley. Plėvesuojantis sijonas, besiraizgantys odiniai kutai, keliolika pintų apyrankių ir žydinčios gėlės saulės nubučiuotuose plaukuose… Šiame paveiksle trūksta tik kojas skalaujančios jūros ir ilgesingai į Jus žiūrinčio Misterio X… (net pati stebiuosi savo romatiškomis mintimis, kurios liete liejasi kompiuterio ekrane). Gal artimiausiu metu sutaps mano ir manojo Misterio X laisvadieniai, susivelsiu plaukus, įsimesiu languotą pleduką ir dumsim kur nors saulės palydėtsmiley.

Taigi, plaukai. Jai rūpintis reikia ir vasarą. Specialistai pataria, kad mėgaujantis saulės voniomis, reikėtų apsaugos ne tik odai, bet ir plaukams. Specializuotose parduotuvėse ieškokite purškiamos UV apsaugos plaukams, ja naudokitės kaskart, saulėtą dieną išeidamos iš namų. Jei mėgstate plaukus formuoti, pasidarykite netvarkingas, paplūdimio bangas. Joms kurti rinkitės plaukų putas ar želė, kuriose yra ir apsauga nuo žalingų UV spindulių – taip nušausite du zuikius! Mano atradimas – Saulės mieste, parduotuvėje Drogas rasta purškiama priemonė plaukams. Net būnant mieste, ji leidžia pasipuošti lengvomis garbanomis, lyg ką tik išlipus iš jūros. Tai Schwarzkopf „got 2b“ linijos priemonė „beach girl“. Tai druskos purškalas, leisiantis pasijusti it undinėlei! Ir nesvarbu, koko ilgio Jūsų plaukai. Parduotuvės konsultantė  įspėjo, kad ši priemonė šiek tiek sausina plaukus, tad pasiūlė man keletą plaukų kaukių, kurios atgaivins plaukus. Tad, jei nežinote, kas geriausiai tinka Jūsų plaukams, keliaukite į Saulės miestą. Šiuo metu puiki proga pasinaudoti akcijomis plaukų priežiūros priemonėms, kurios vyksta Drogas, Eurokos ir Vitrina Pro parduotuvėse.

Pav 0

Įvaizdį pakeisti ir plaukus apsaugoti galite įvairiausiomis skrybėlėmis, kepuraitėmis ar skarelėmis. Nebijokite eksperimentuoti – vasara tam tinkamiausias metassmiley.

Pav1

O jei turite ilgus plaukus, kurie vėjyje draikosi ir veliasi apie akis, skirkite kelias minutes lengvai vasariška šukuosenai. Tiesiog susipinkite dvi kasas! Taip, kaip senais laikais. Ant žymiausių pasaulio podiumų ir žurnalų puslapiuose daugybė pavyzdžių, kaip dvi klasikinės kasytės transformuojasi į lengvai paveltas vasariškas šukuosenas. Jei plaukų ilgis leidžia, susipynusios kasas, segtukais sukelkite jas ant viršugalvio ir susikurkite puikų vainiką. Improvizuokite, laužykite taisykles, šypsokitės, ir jau po kelių minučių turėsite originalią vasarišką šukuosenąsmiley. Žaismingai atrodys kasytės šonuose – supinkite keletą jų prieš formuodamos kuodą. Nepamirškite įvairiausių medžiaginių ir odinių galvos juostelių!

Pav4

Pav2

Jeigu atostogaujate ar vakarus leidžiate gamtoje, sodyboje, vaikščiodama po parką ar pievą, leiskite savo plaukuose sužydėti gėlėms. Įpinkite jų į kasas, prisekite segtukais, nusipinkite rugiagėlių vainiką, tokį, kaip vaikystėje. Džiaukitės, šypsokitės sau ir pasauliui, taškykitės basomis per lietų! Svarbiausia – kvėpuokite vasara, ir lai Jūsų plaukuose spindi saulė!

Pav3.

Pav5

Su meile Rasa

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: