Saulės akinių naujienos

Atėjus pavasariui dažnai imame dairytis naujų, gražių bei madingų akinių nuo saulės, kurie puikiai tiktų kaip stiliaus detalė bei saugotų mūsų akis nuo kaitrių saulės spindulių. Todėl šiandien norėčiau parodyti, kokius akinius turėtų turėti kiekviena mergina ar moteris savo kolekcijoje.

Oversized akiniai nuo saulės – jie puikiai tiks merginoms, kurių veidas nėra labai smulkus, taip pat  juos gali rinktis drąsios merginos. Su tokiais akiniais tikrai neliksite nepastebėtos. Be to, tokie akiniai ir itin madingi!

image5 (1)

IMG_3488

Šiuos akinius nuo saulės galite rasti „Saulės miesto“ „RESERVED“ parduotuvėje.

Maži, apvalios formos akiniai – šie rėmeliai tiks smulkesnio veido merginoms, taip pat siūlau tokius akinius įsigyti tikroms fashionistoms, nes būtent šie akiniai yra šio sezono must-have. Taip pat jie idealiai tiks prie odinės striukės, tad yra puikus pasirinkimas pavasariui.

image2 (4)

IMG_3501

Šiuos akinius galite rasti „Saulės miesto“ „NEWYORKER“ parduotuvėje

Leopardinio rašto akiniai – manau kiekviena mergina ir moteris, kuri domisi mada, jau atkreipė dėmesį, kad šį pavasarį į madą pamažu grįžta leopardo raštai, todėl jie vyrauja ne tik drabužiuose, bet ir akinių kolekcijose, tad drąsiai galite dairytis leopardo rašto motyvais puoštų rėmelių.

image6 (1)

IMG_3483

Šiuos akinius nuo saulės galite rasti „Saulės miesto“ „RESERVED“ parduotuvėje

Aviatoriaus stiliaus akiniai – tai klasikiniai akiniai, kurie puikiai tinka kiekvienai. Tokie akinukai puikiai tiks prie kasdienės aprangos keliaujat į mokyklą, darbą ar universitetą. Na, o jei norite būti ypač madingos, tuomet siūlau rinktis šio tipo akinius skaidriais stikliukais.

image4 (3)

IMG_3484

Šiuos akinius galite įsigyti „Saulės miesto“, „RESERVED“ parduotuvėje

image1 (6)

IMG_3496

Šiuos akinius galite įsigyti „Saulės miesto“ „NEWYORKER“ parduotuvėje

Retro stiliaus akiniai – manau dauguma jau pastebėjote, kad socialinėje erdvėje sparčiai populiarėja retro stiliaus akiniai. Geriausiai atrodo baltos arba raudonos spalvos rėmeliai. Tokie akiniai neabejotinai suteiks ryškesnių detalių jūsų įvaizdžiui! Akinius baltais rėmeliais derinkite prie tamsių spalvų drabužių derinių, o raudonus rinkitės tuomet, kai vyrauja vienos spalvos apranga, kuri turi raudonos spalvos detalių – atrodysite išties pribloškiančiai. Be to, tokie akiniai tiesiog nepakeičiami atostogoms!

image3 (4)

IMG_3492

Šiuos akinius galite rasti „Saulės miesto“ „NEWYORKER“ parduotuvėje

Gražaus ir šilto pavasario!

Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: