Ryškiaspalvė rugsėjo 1-oji jau čia!

Kur buvusi, kur nebuvusi, gražioji vasara ėmė ir prabėgo. Rodos, per tris dienas, o ne per tris mėnesius. – Ir jei man dabar laikas lekia šitaip, tai įsivaizduoju, kad moksleiviams, studentams, mokytojams, dėstytojams atostogų metas praskrieja dar greičiau.

 Tačiau nepaisant to, ar vis dar mokaisi, ar jau nebe, rugsėjo pirmoji vistiek išlieka ta diena, kuri viduje simbolizuoja naują etapą. Galbūt per daug metų įprantame jos laukti su šiokiu tokiu jauduliu, jog net tada, kai rugsėjo pirmąją tiesiog reikia į darbą (kaip ir vakar, ir kaip rytoj), ji vistiek būna kažkokia kitokia. Galvoje nekviesti iškyla prisiminimai apie pirmąsias mokslo dienas mokykloje ir universitete.

Vienas ryškiausių prisiminimų, būtent man, kuris iš karto nukelia į mokyklos laikus, stiprus ryškiaspalvių gėlių aromatas. Pamenu, kaip šiandien, jog pirmosiose klasėse dažnas pirmokas ar antrokas išdidžiai ir kartu nedrąsiai kulniuodavo į mokyklą viena ranka įsikibęs į vieno iš tėvų ranką, o kita nešdamas kardelį, didesnį už save patį smiley. O kai tokių mokinių prisirinkdavo pilna klasė, mokytojas paskęsdavo kvapnioje ryškių žiedų jūroje.

1_forumas.pasmama.tv3.lt._forum

Ir jei anksčiau nešti kardelius mokytojams rugsėjo pirmąją buvo nerašyta tradicija, tai šiomis dienomis ji po truputį keičiasi. Bet tik po truputį, nes vos porą dienų prieš rugsėjo pirmąją užsukus į Saulės miesto gėlių parduotuves Gardenijos žiedai ir Calla lily ir pasakius, jog noriu padaryti keletą nuotraukų įrašui apie gėles rugsėjo pirmajai, išgirdau: „Atėjote per anksti, daugiau kardelių gausime tik rytoj“. Tai reiškia, jog tradicijos yra tradicijos. Kaip prieš kovo 8-ąją visos gėlių parduotuvės paskęsta įvairiaspalviuose tulpių žieduose, taip prieš rugsėjo pirmąją – kardeliuose.

2

Tačiau tradicijos nėra taisyklės. Visuomet yra tėvų ir vaikų, kurie nori išsiskirti, o gal tiesiog būti originalesni ir išradingesni. Juk ir mokytojui smagiau gauti įvairesnių gėlių wink.  Taigi, net jei žiedo mokytojui dairotės savo sode, galite pažvelgti ne tik kardelių pusėn. Aš, pažvelgusi į savo mamos išpuoselėtus gėlynus, susimąsčiau, jog, jei man rugsėjo pirmąją reikėtų kam nors įteikti gėlės žiedą, tai būtų ryški ir minkšta saulėgrąža – panaši į pliušinę saulę smiley.

3

Gardenijos žieduose – taip pat gausus įvairiaspalvių gėlių pasirinkimas. Be pamėgtųjų šios šventės šauklių – kardelių – ten galima rasti įvairių smulkiažiedžių šakelių (jų pavadinimais nenoriu varginti nei savęs, nei jūsų – prisipažinsiu, tikrai nesu gera gėlių žinovė smiley). Ten rasite tokių originalių ir keistų gėlių, kurias, galbūt, išvysite pirmą kartą. Man nutiko būtent taip.

4 5 6

Vienos mano mėgiamiausių gėlių – gerberos – gana lepios ir ne visada linkusios ilgai žydėti pamerktos vazoje, tačiau jas dovanoti kažkodėl labai smagu. O jei jos žiedas įpintas į kuklią ir subtilią puokštę..? Kiekvienas mokytojas tai įvertinų.

7

Klasikinių rožių sampratą dabar tenka gerokai praplėsti, nes Jūsų pasirinkimui – tiesiog kerinti rožių žiedų įvairovė.

8

Užsukę į Calla lily, asortimentu taip pat nenusivilsite. Pamėgtieji kardeliai, gerberos, rožės, hortenzijos ir dar milijonas žavių smulkių žiedelių, kurie tokie spalvingi ir ryškūs, kad nudžiugins net griežčiausio mokytojo širdį.

11 10 9

Gėlių asortimentas parduotuvėse tikrai platus. Belieka nuspręsti, laikytis tradicijų ar būti originaliems ir išradingiems. Bet kokiu atveju, kiekvienas mokytojas žino, jog visi ryškiaspalviai žiedeliai į jų rankas atkeliauja iš visos Jūsų širdies. Taigi, džiuginkite juos, ir nepamirškite to daryti ne tik žiedais, bet ir šypsenomis, o vėliau, be abejo, ir gerais pažymiais!

Spalvingos ir kvapnios rugsėjo pirmosios! smiley

Kristina

Cover4

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: