Ruošiamės festivaliams!

Vasaros metu prasideda ir festivalių maratonas. Kiekvienas festivalis tai puiki proga pabūti su draugais, pasiklausyti geros muzikos ir pasilinksminti. Todėl šiandien noriu pasidalinti keliais būtiniausiais dalykais, kuriuos svarbu turėti keliaujant į festivalį.

koveris (1)

Stilingi akiniai nuo saulės

Akiniai nuo saulės – būtinas festivalio atributas. Karštomis dienomis jų pagalba pasislėpsite nuo saulės ir apsaugosite savo akis. Taip pat jie bus naudingi ir tais rytais, kai nenorėsite dažytis. Išsirinkite tokius, su kuriais jaučiatės smagiausiai!

IMG_4659

Akinius galite rasti „Saulės mieste“, „Reserved“ parduotuvėje

Kuprinė

Festivaliui siūlyčiau rinktis kuprinę, nes ji ne tik funkcionali, bet ir labai patogi. Taip pat ji reikalinga ir tam, kad prie savęs turėtumėte svarbiausius ir būtiniausius daiktus, pavyzdžiui, piniginę, telefoną, mašinos raktelius ar fotoaparatą.

IMG_4666 (1)

Kuprinę galite rasti „Saulės mieste“, „NEWYORKER“ parduotuvėje

Maudymosi kostiumėlis

Dažniausiai festivaliai vyksta netoli jūros ar ežero, todėl pasitaikius karštai dienai galima ir išsimaudyti. Būtinai su savimi pasiimkite ir vieną maudymosi kostiumėlį, geriausia – ryškų ir spalvingą.

IMG_4652

Maudymosi kostiumėlį galite rasti „Saulės mieste“, „Trumph“ parduotuvėje

Kepurė su snapeliu

Į madą grįžta kepurės su snapeliu. Jos ne tik saugo nuo saulės, bet tampa ir puikia stiliaus detale. Kepurė taps nepamainomu aksesuaru bet kokiame festivalyje!

IMG_4674 (1)

Kepurę su snapeliu galite rasti „Saulės mieste“, „NEWYORKER“ parduotuvėje

Purškalas nuo vabzdžių

Akivaizdu, kad gamtoje knibždėte knibžda įvairūs vabzdžiai, todėl norint apsisaugoti nuo nemalonių įkandimų ir alerginių reakcijų, reikėtų turėti specialų apsauginį purškalą. Šių purškalų galite rasti „Eurovaistinėje“.

Išorinė baterija

Jei norite nuolat būti „online“, siūlyčiau su savimi vežtis išorinę bateriją telefonui. Nors daugumoje festivalių būna įrengtos telefonų krovimo stotelės, visgi paprasčiau ir patogiau turėti savo nešiojamą kroviklį. Minėtas išorines baterijas galite rasti „Euronics“ parduotuvėje.

Smagaus laiko festivaliuose!

Brigita

Brigita Vilijošiūtė

Brigita Vilijošiūtė

Gyvenamoji vieta: Šiauliai Hobis: domiuosi kosmetika, mada, taip pat mėgstu knygas Laisvalaikis: rašau savo tinklaraštį, skaitau knygas, mėgstu aplankyti įvairias Lietuvoje esančias vietas bei eksperimentuoti su kosmetika Mėgstamiausi restoranai: Lėja, London Grill, Soya, Talutti Skaniausias patiekalas: sushi Mėgstamiausios parduotuvės: Reserved, Stradivarius, Bershka, Lindex Mėgstamiausias drabužis: oversized megztukai Trys dalykai, kuriems sunku atsispirti: katinams ir.... rausvos spalvos drabužiams Geriausia dovana: kelionė! Geriausias pirkinys: profesionalus veidrodinis fotoaparatas Prietaisas, be kurio neįsivaizduoji savo gyvenimo: telefonas Kas tave įkvepia: žmonės, kurie darydami tai, kas jiems patinka pasiekia aukštumų pvz: Lauren Curtis, Angelica Blick; taip pat labai daug įkvėpimo randu Pinterest, Instagram arba Tumblr puslapiuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: