Ruduo kosmetinėje

Paryčiais tankiam rūkui užklojant miestą, pakeliui į darbą šąlant nosiai, vasariškas ryškiai rožinis lūpdažis, laukiantis manęs mašinoje (juk raudonas šviesoforo signalas dar ir tuo gerassmiley), vis rečiau išsukamas iš tūbelės. Atėjo laikas savo kosmetinę papildyti jaukiomis rudens spalvomis: ryškiai rožinę pakeisti į šildančio vyno, akį traukiančią žalią – į prabangius samanų atspalvius, geltoną –  į subtilią garstyčių.

Pirmiausia – veidas. Vasarą naudotas lengvos konsistencijos priemones patariama keisti į kiek riebesnę, maitinančią  kreminę pudrą (žinoma, atsižvelkite į savo odos būklę ir poreikiussmiley). Šį rudenį oda turėtų būti matinė, šviesesnio atspalvio. Ji puikiai kontrastuos su sodriomis makiažo spalvomis. Svarbiausia taisyklė – nepadauginti priemonės ir tolygiai ją paskirstyti. Veidas –  kaukė, kai pudros perteklius subėga į raukšleles, sendina ir atrodo ypač neskoningai. Saulės miesto parduotuvėse Drogas, Eurokos, Sarma ieškojau tinkamos priemonės šiam sezonui. Renkuosi Loreal (viena mėgstamiausių mano kosmetikos firmųsmiley) produktus. Parduotuvėje Drogas daugumai šio prekinio ženklo prekių kaip tik dabar taikomos nuolaidossmiley. Pati įsitikinau, jei rinksitės atspalviu šviesesnę pudrą, nei Jūsų oda, tai oda atrodys skaistesnė ir gyvesnė. Jei pasirinksite vienu atspalviu tamsesnę – atrodysite sveikai įrudusi ir gyvybinga, kaip po mini atostogųsmiley.

pav 1

Šį rudenį vėl madingi lūpų blizgiai. Jie leidžia jaustis žaismingai (juk kartais norisi šiek tiek blizgėti, pailsėti nuo griežtų lūpų dažų ir pieštukų kontūrų). Be to, blizgis daug greičiau užsitepa ir išsilaiko taip pat puikiai. Tik vietoj bespalvio šaltuoju sezonu lūpas pasitepkite puoselėjančiu balzamu. Dienai tiks šviesesni atspalviai, vakarui – ryškesnės raudonos variacijos.

Pav 2

pav 3

Lūpų dažų pasaulyje šį rudenį karaliauja tamsios spalvos. Tamsi raudono vyno spalva, persirpusių vyšnių, slyvų. Ryšku ir subtilu. Štai Loreal pristato matinį efektą suteikiančius lūpų dažus, iš kurių išsirinksite, kas labiausiai Jums tinka ir patinkasmiley.

pav 4

pav 5

Akių makiažo spalvų paletėje staigmenų šį rudenį neradau. Šešėliai  – kūno, žemės ir rudenėjančių lapų spalvų. Aktualus išlieka nude stilius, tad tokie šešėliai turėtų būti must have sąrašiuke. Juo labiau, kad jie tinka visoms, nepriklausomai nuo amžiaus, plaukų ar akių spalvos. Saulės mieste jiems kaip tik taikoma 20% nuolaida (ieškokite parduotuvėje Drogas). Akių  tušas šį sezoną turėtų būti itin juodas, su storinančiu ir ilginančiu efektu, nes būtent tokį siūlo dizaineriai, įkvėpti 1960 – ųjų mados.

pav 6

pav 7

Dar vienas rudens akcentas  – akių kontūras. Katės akys vėl ant bangos. Tačiau jei nesate įgudusios – rinkitės atsargiai. Pradėkite nuo juodo pieštuko, flomasterio tipo pravedimo ir tik tada įsigykite skystą kontūrą. Kitaip į rudenėjantį miestą iškeliausite ne kaip stulbinančio žvilgsnio savininkė, o kaip gerokai per anksti Helovyną švęsti pasiruošusi keistuolėsmiley. Ir nepamirškite antakių! Pagaliau galime juos paleisti iš griežtų gniaužtų, sušvelninti linijas. Svarbiausia – natūralumas, todėl nesirinkite juodos spalvos antakių pieštuko ar šešėlių. Naujiena! Antakių tušas, kuris nudažo tik plaukelius, nepatamsindamas odos, tad atrodo itin natūraliai, tačiau suteikia aiškesnę formą ir atrodo puikiai! Be to, juo labai lengva naudotis (Maybelline New York)!

pav 8

pav 9

Makiažas – tai menas, kūryba, vaizduotė ir, svarbiausia, – pasitikėjimas savimi. Griežtų taisyklių čia nėra. Tad būkite kūrybingos ir vadovaukitės principu – mažiau yra daugiau. Taigi, pirmyn į Saulės miestą, nes kaip tik visoms nuotraukose esančioms prekėms taikomos net 20% nuolaidos! Kada, jei ne dabar?

Aš jau pasiruošusi sugundyti rudenį, o Jūs?

Rasa

 
Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: