Rudens topai

Kaskart keičiantis sezonui kiekvienai smalsu, kokios mados tendencijos šįkart vyraus ant podiumų. Mes, moterys, kaip chameleonai, norime dažnai keisti savo išvaizdą ir atrodyti vis kitaip. Tad į ką įsikūnysite šįkart? Galbūt tapsite bebaime jūreive, o gal prisijaukinsite trapius ir romantiškus, tarsi iš istorijos vadovėlių atgijusius, raukinukais papuoštus drabužius? Pirmiausia siūlau susirasti savo užrašų knygelę ir kaip pavyzdingai studentei sudaryti savo rudens topų sąrašą. Kelionė po rudens mados tendencijas prasideda dabar!

20

Puse lūpų jau užsiminiau apie romantiškus raukinius, kuriuos inspiravo
XIX a. pabaigoje prasidėjusios Prancūzijos „Gražiosios epochos“ („La Belle Epoque“) apdarai. Tačiau vilkėdama romantišką palaidinę, nepersistenkite su kitomis įvaizdžio detalėmis – pakaks paprastų džinsų ir neįmantrių, galbūt netgi vyriško stiliaus batų.

1

Vasara pasibaigė, tačiau dažnai pagalvojame kaip čia prailginus palaidinių ar suknelių su petnešėlėmis „galiojimo laiką“. Išeitis yra! Vilkėkite jas ant medvilninių marškinėlių ar palaidinių aukštesniu kaklu. Nedrįstančioms plono audinio palaidinių sluoksniuoti ant storesnių drabužių, siūlau prisiminti sarafanus –  jie vėl madingi!

4

Uniformą primenantys drabužiai suteiks ryžto atliekant kasdienius žygdarbius. Bebaimė jūreivė ar drąsi nuotykių ieškotoja šį rudenį moteriškumą slėps po plačiais švarkais ar paltais su griežtais, dideliais atvartais ir stambiomis auksinėmis sagomis. O lengvo audinio suknelių romantiką kaip mat nugesins sutažo technika pagamintos juostos su preciziškai išdėstytomis bronzinėmis sagomis.

13

Kai kurie drabužiai primena tapetų raštus, nes dalis kūrėjų fantazijos sėmėsi vartydami sienų apmušalų katalogus.

15

Kol orai dar labai neatvėso, skubu pristatyti šio sezono madingus batus su prakarpomis. Jei vis tik tokiems eksperimentams dar nesijaučiate pasiruošusi, rinkitės tradicinius aulinukus storu kulnu, smailianosius aukštakulnius, sportinius arba vyriško stiliaus batus.

21

Greičiausias būdas tapti madinga šį sezoną –  atsainiai ant kaklo užrišti ploną šalikėlį.  Iš 90-ųjų sugrįžusi mada akcentuoti kaklą plonomis juostelėmis ar vadinamaisiais „choker‘iais“ nepalieka abejingų. Vieni juos dievina, kiti nekenčia – spręsti jums.

5

Šiuo metu orai labai palankūs įprastus paltus pakeisti pelerinomis. Šis stilingas drabužis net įprastą kasdienį derinį pakels į visai kitą lygį.

10

Ieškote įdomaus švarko? Pamėginkite šį sezoną madingus trumpesnius švarkus, kurie gal ir nėra itin patogūs, bet puikiai tarnaus kaip stilingas aksesuaras.

12

Jei jau prakalbome apie švarkus, be įprastais tapusių biker tipo švarkų jau keletą sezonų itin madingi bomber tipo švarkai – dygsniuoti, siuvinėti, puošti užtrauktukais ar kišenėmis bei įdomaus raštuoto audinio. Pasirinkimo įvairovė kaip niekada didelė!

6

Rudens topų apžvalga jau įgavo pagreitį! Galbūt jau spirgate iš nekantrumo bėgti į artimiausią rūbų parduotuvę ir įkvėpti šviežio, naujų kolekcijų kvapo. Pažadu dar daugiau rudens topų jau kitą kartą! O jūs, eidamos atnaujinti savo spintos, nepamirškite savo mados užrašų. Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: