Rudens spalvos

Kiekvienas naujas sezonas atneša permainų. Lengvi stiliaus pokyčiai, kitas plaukų atspalvis, o gal naujas hobis? Ir tai jaučia kiekviena moteris. Juk naujos tendencijos tiesiog veržiasi iš parduotuvių lentynų. Nueini nusipirkti kokio nuodėmingo skanėsto, o nuo mados žurnalo viršelio iškėlusi galvą į tave spokso kokia ikona. Aišku, tobulai suderintu garderobu ir makiažu. Ir kaip gali toliau ramiai gyventi?! Norisi bent kokiu mažmožiu palepinti savesmiley.

Šį kartą pristatau rudeninę spalvų paletę nagams ir plaukams. Pati grįžau prie naminio lakavimo, nusirėžiau nagus ir įlindau į savo nagų lakų rojų. Ir kažkaip stabtelėjau: ryškiai rožinė ar mėtų kaip ir nebe į temą… Tad išsiruošiau į Saulės miestą, kur aplankiau Vitrina Pro, Baltic Hair, Drogas, Eurokos parduotuves.

Taigi, koks manikiūras madingas šį rudenį? Visų pirma – trumpi nagai (taip!!! Čia aš į temąsmiley), vienspalviai (arba su minimalia nagų daile). Šis sezonas žada daug – nuo elegantiškos, klasikinės raudonos spalvos ir juodos, užbaigiančios gotikinį juodą garderobą, užkariavusį rudens – žiemos podiumus. Ant bangos lieka nude spalva su visais jos atspalviais (turbūt tai lėmė nusidažanti gamta). Aišku, net madingiausia spalva nulakuoti nagai neatrodys estetiškai ir elegantiškai, jei bus suskilinėję ar nutrupėję, tad Vitrina Pro parduotuvėje išsirinkau ir nagų stipriklį bei viršutinį lako sluoksnį, greitinantį džiūvimo procesą. Tiesiog 2 in 1smiley.

pav 1

pav 2

Žvelgiame toliau. Burgundiška raudona, slyvos violetinė, purvina purpurinė, rugiagėlių mėlyna ir fuksijų. Spalvos, kuriomis neprašausite pro šalį. Puikią rudeninę spalvų paletę pristato „Orly“ nagų lakai, kurie pasižymi draugiška sudėtimi. Juose nėra DBP (dibutilftalatas, toksinas, sukeliantis apsigimimus), tolueno ir formaldehido. Negaliu nepaminėti ir madingų metalic atspalvių, kurie rudeniop susimaišė su stambiu žėručiu. Nagai lyg pabuvoję kosmosesmiley. Na, o jei Jūs ištikima klasikai ir nesenstančiai elegancijai – turtinga raudona – numeris vienas. „Zoya“ firma (Baltic Hair) pristato patvarius lakus ir itin plačią raudonos spalvos paletę. Šie lakai savo sudėtyje visiškai neturi formaldehidų, tolueno, DBP bei kamparo. Tinka ir besilaukiančioms moterims.

pav 3

pav 4

pav 5

Žvilgtelėjusi, ką siūlo plaukų dažų kūrėjai ir ekspertai, nustebinti neketinu. Tendencija aiški ir racionaliai paaiškinama. Vasarą karaliavusios blond spalvos ir atspalviai, šaltėjant ir tamsėjant dienoms, taip pat tamsėja. Ant pakylos lipa švelniai rusva. Nuo balintos kakavos iki pajuodusio kankorėžio. Pilka ir jos atspalviai karaliauja ir toliau (o kaip kitaip, juk šalnų padabinta gamta dar tik pradės baltuoti). Na, o jei norisi ko nors ryškesnio, tai pakelkite akis į raustančius medžius. Kaštoninė raudona plaukuose – puikus ir žaismingas pasirinkimassmiley.

pav 6

Pav 7

Jei užsigeidėte ko ekstremalesnio ir turite šviesius plaukus, galite paeksperimentuoti su pusiau ilgalaikiais La fiche „Directions“ dažais, išsiskiriančiais itin ryškia ir ekstravagantiška palete. O jei ilgam keistis nedrąsu, išbandykite Colormash plaukų šešėlius. Paryškinkite galiukus eidama į vakarėlį, o ryte išsiplovusios galvą, vėl tapsite rimta ofiso ledismiley.

Pav 8

pav 9

Baigdama pasakysiu, kad madinga yra tai, kas Jums tinka ir patinka. O jei kartais pasimesite parduotuvių pasiūlos labirinte – išeikite į lauką ir įsižiūrėkite į rudenėjančią gamtą, medžius, lapus, samanas ir vaisius. Spalvingo ir turiningo rudens!

Pav 10

Pav 11

Ar jau braidėte po pirmuosius paauksuotus lapus?

Rasa

 

 

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: