Rudens gėrybių ir amatų mugė SAULĖS MIESTE

Nesutinku, kad ruduo  – vien darganų, niūrios nuotaikos, tamsių ir ilgų vakarų metas. Taip, pramogauti lauke gal ir nėra labai malonu, bet kuo užsiimti namuose, kur išeiti, ką aplankyti – galimybių apstu. Praeitą savaitgalį okupavom Saulės miesto batų parduotuves, o šį  – vėl trauksim  (pasipuošusios naujutėlaičiais bataissmiley) į tą pačią pusę. Girdėjot? Šį penktadienį ir šeštadienį po Saulės miesto stogu rinksis geriausi amatininkai, originaliausi jauni (ir ne tik) dizaineriai su išskirtiniais papuošalais, aksesuarais ir kitokiais dirbiniais. Bus, aišku, ir kvepiančių skilandžių, ekologiškų naminių sūrių, gardžiausių kepinių… Skanaus!smiley

Tradiciniai lietuviški gaminiai, manau, visada ant bangos. Tad šį savaitgalį bus proga pasižvalgyti po austų juostų raštus, pasigrožėti ir įsigyti taip visų mėgiamų veltinukų (kas labiau sušildys mus šaltą žiemą?). Veltos pirštinės, šlepetės – ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems. Darganotais vakarais (po pledu smiley) prireiks šildančios žolelių arbatos ir ko nors skanaus prie jos. Juk saldžios nuodėmės pakelia net pilkiausios dienos nuotaikąsmiley.

muge1

muge2

Aš į tokius ir panašius renginius keliauju ne tik apsipirkti, bet ir apsiuostyti (manau, daugelis iš Jūsų taip patsmiley). Apžiūrėti, ką naujo, originalaus ir nematyto sugalvojo nenuilstantys meistrai. Grįžusi namo prisirašau pilną užrašinės lapą, ką tobulinčiau, kokią idėją transformuočiau. Gaila, bet beveik visada mano mintys taip ir lieka popieriaus lape…  Matau gražius ir originalius papuošalus, jų neperku, nes menininkės gyslelė trūkčioja ir pasąmonei šnabžda, kad viską galėčiau pasigaminti pati. Bet visagalis laikas ir geriausias jo draugas tinginys pakiša koją… Todėl šį kartą nusprendžiau: jei rasiu tai, kas širdį sukirbins – nedvejodama įsigysiu!

muge4

muge5

muge6

                      Mažiesiems – drabužėliai iš kokybiškų audinių, šlepetės, žaisliukai… Ir gausybė knygų – knygelių tamsiems rudens vakarams. Ar mėginote tapyti ant šilko? O gal kada bandėte nusivelti kokią pirštinaitę? O muilą savo rankomis gaminot? Apsilankę Saulės miesto mugėje, gal ne tik originalų gaminį įsigysite, bet ir naują laisvalaikio pomėgį atrasitesmiley.

                       Tiems, kas nemėgsta būti dėmesio pakrašty – irgi gera naujiena, Saulės miesto rudens mugėje šį savaitgalį apsilankys itin originalius džemperius kuriantys menininkai. Vieną džemperiuką nusižiūrėjau ir aš. Tikiuosi, spėsiu pagriebtismiley.

muge7

muge8

muge9

Jau nebesulaukiu savaitgalio, to malonaus sujudimo ir šurmulio, šviežių obuolių kvapo ir besišypsančių žmonių. Kad laukimas neprailgtų, įsirenkite nedideles dirbtuvėles savo namuosesmiley. Jums reikės tik rudens gėrybių – obuolių, kriaušių ir, žinoma, spalvingų lapų, dar šiek tiek akrilinių dažų ir tekstilinio vienspalvio šalikėlio, kepurės, marškinėlių, o gal suknelės? Paskui tereikia atspausti nudažytą lapą ar obuolį ant medžiagos paviršiaus. Antspaudai ant drabužių net nuobodžius marškinėlius pagyvina ir suteikia jiems „stilingų“ titulą. Su vaikais tokiais antspaudais kurkite paveikslus ant storesnio popieriaus. Fantazija lai liejasi laisvai, o vakarai taps trumpesni, įdomesni, jaukesni ir šiltesnismiley.

muge 10

muge 11

Iki susitikimo rudens mugėje!

Rasa

 

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: