Rudeniški vėjai makiažo pasaulyje

Prieš porą savaičių apsilankiusi Saulės miesto parduotuvėse, supratau, kad ruduo jau tikrai čia! Lentynose pilna margaspalvių, rudeniškais raštais išmargintų drabužių ir aulinukų, kurie mielai apsaugos kojas nuo dažnėjančio lietaus ar šalčio ir neleis sužvarbti pūstelėjus vėjui. Tuomet  išėjusi į gatvę atkreipiau dėmesį į kelias mažas smulkmenas – vieną kitą gelstelėjusi lapą ir eilę medžių, kurie jau paskubėjo pasidabinti rudenišku aprėdu. Pajutau, jog vakarinis vėjas – žvarbesnis nei įprastai. Giliai įkvėpiau ir.. užuodžiau besiartinantį rudenį.

Iš dalies nudžiugau. Ruduo, kaip ir kiekvienas kitas atėjęs metų laikas, atneša kažką naujo: naujus vaizdus, kvapus, skonius ir vis kitas veiklas. Suvokiau, jog pasiilgau vėsių, bet saulėtų auksinių rudens vakarų, kai įsisupusi į jaukų paltą ir didžiulį šalį išeidavau pasivaikščioti su puodeliu karštos kavos. Ir štai, dar savaitė kita ir jau galėsime rengti tokius svajingus pasimatymus su rudeniu.

Šis metų laikas naujų spalvų įneša ne tik į gamtą, į spintą, bet ir į makiažo lentynėlę. Kviečiu peržvelgti naujausias 2016 m. rudens makiažo tendencijas.

Viena tokių – skaisti ir švytinti oda. Minimaliomis priemonėmis sukuriamas stulbinančiai gaivus įvaizdis: natūralios lūpos, neišryškintos akys ir spindinti oda su vos raustelėjusiais skruostais. Šis derinys tiesiog prikausto žvilgsnį! Tokį makiažą drąsiai galima rinktis rudens pradžioje – jis bus tarsi besitęsiantis vasariškos gaivos gūsis.

1

Persikinė spalva – taip pat primena vasarą. Jokių ryškių tonų ar didelių kontrastų. Saikingai tušu padailintos blakstienos ir persikiniai šešėliai, skaistalai arba lūpdažis. Makiažas gaivus, šviežias ir neperkrautas.

2

Mėgstančioms ryškesnį ir griežtesnį įvaizdį patiks kitos tendencijos. Visų pirma – juodas akių pravedimas. Jei mėgstate subtilumą – jis gali būti vos įžiūrimas, o jei drąsos ir ryžto nestinga – linija gali būti itin ryški ir plati. Pasirinkimas, be abejo, turėtų priklausyti ir nuo dienos meto, nuo progos bei bendro įvaizdžio.

3

4

Kitas pasirinkimas ryškioms asmenybėms – ne paprastas akių pavedimas, bet meniškas linijos ar spalvos akcentas, kuris ne vien paryškina akies liniją, o ją atkartoja ar papildo. Linija brėžiama ne įprastai, o žymiai toliau nuo akies – aukščiau ar žemiau, sekant akies formą ar ją laužant.

5

Jei akcentas spalvinis – pasirenkamos itin ryškios popart stiliaus spalvos. Ryškinamos tuomet gali būti tiek akys, tiek lūpos arba pasirinktinai. Galbūt kasdien į gatvę taip ir neisime, bet tai puiki idėja ekstravagantiškam vakarėliui!

6

Blizgučių bomba – visoms, mėgstančioms žaižaruoti. Švelnus akių vokų blizgesys dienai arba  ryškūs ir masyvūs blizgučiai, nuo akių pereinantys link skruostų, – įsimintinam vakarui. Juk ryškioms ir ekstravagancija alsuojančioms asmenybėms galima viskas!

7

8

Raudona visuomet liks raudona! Niekuomet iš mados podiumų, visažistų lagaminėlių ir fashionist’ų rankinių nesitraukianti klasika. Ar kalbėtume apie 1960-uosius ar 2016-uosius, pavasario ar žiemos tendencijas, viena jų visuomet bus raudonos lūpos. Ne išimtis ir šių metų ruduo. Sodri raudona karaliauja ant MSGM, Mary Katranzou, Erdem, Prada ir kt. mados namų podiumų.

9

Ir galiausiai, pačioms drąsiausioms skiriamas moderniosios gotikos iššūkis – juodos lūpos! Galima netgi teigti, jog juoda bando tapti naująja raudona – bent jau vienam sezonui. Kur kas dažniau galime pamatyti ir kasdieniame ar šventiniame makiaže pritaikyti formulę juoda + raudona. 2016 metų rudens topas – tamsiai raudonos, pereinančios į juodas lūpos. Gotikinis, vampyriškas įvaizdis siūlomas drąsioms, stiprioms, savimi pasitikinčioms moterims, kurios žino, ko nori iš gyvenimo. Ar tu – viena iš jų?

10

11

Ruduo net nesibelsdamas įžengė į mūsų gatves, stačiokiškai trinkteldamas durimis. Šiaurys vėjas įsisukęs į parduotuvių ir mūsų spintų lentynas vienu ypu iš jų išpūtė lengvas sukneles, vasariškai gėlėtus sijonus ir lengvas skraistes. Tačiau neleiskime, jog jis nupūstų ir šypsenas nuo mūsų veidų! Geriau išdidžiai ir elegantiškai šypsokimės jam tamsiai raudonomis lūpomis, kurių antspaudas liks ant karštos kavos puodelio po ilgo ir jaukaus rudeninio pasivaikščiojimo saulėtą vakarą.

Jaukaus rudens šiugždesio po kojoms!

Su meile,

Kristina

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: