(Lietuviškai) Žiūrėkit kas sugrįžo — platėjantys džinsai!

Sorry, this entry is only available in Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Paskutinį kartą platėjančius džinsus vilkėjau dar mokykloje. Nuo to laiko praėjo jau apie 10 metų (kartais baisu net pagalvoti, kaip greitai bėga laikas! smiley). Tuo metu net negalvojau ar jie labai madingi – tiesiog visos mokykloje buvome pasinėrusios į kliošų maniją smiley. Ir štai kur buvę, kur nebuvę platėjantys džinsai grįžo su trenksmu! Galima juos mylėti, galima jų nekęsti, bet jie žengia koja kojon su mada. 

9 

Dažnai klausiu draugių, ką jos galvoja apie platėjančius džinsus. Visos kaip viena tvirtina, kad prisimena laikus, kai vilkėjo tokius, tačiau dabar bijo net pažiūrėti į jų pusę smiley. Siūlau nebijoti naujų iššūkių ir įsileisti į savo spintą 70-ųjų dvasios. Vienas lauke ne karys, todėl nepaliksiu Jūsų likimo valiai su nepažabota tendencija ir padėsiu savo patarimais kokius džinsus rinktis, su kuo derinti ir kaip atrodyti stulbinamai!

Taigi su kuo derinti platėjančius džinsus? Pats paprasčiausias ir mažiausiai pastangų kainuojantis įvaizdis – platėjantys džinsai ir paprasti medvilniniai marškinėliai, kurių vieną pusę gali atsainiai sukišti į džinsus.

4

Kai skubate ir norite sutaupyti laiko (tačiau ne savo įvaizdžio sąskaita wink), praleidžiamo maivantis prieš veidrodį, imkite denimo ar paprastų klasikinių marškinių ir platėjančių džinsų derinį. Atrodysite tarsi viską būtumėte apgalvojusi iki menkiausių smulkmenų!

5

Klasikiniam įvaizdžiui sukurti naudokite juodus arba tamsiai mėlynus platėjančius džinsus.

2

Platėjantys džinsai paaukštintu liemeniu padės sukurti bohemišką stilių. Tokio modelio džinsai atrodo puikiai su šio sezono topu – trumpesnėmis palaidinėmis, apnuoginančiomis pečius. Na, o kol oras pakankamai neįšilo tokioms palaidinėms, rinkitės pončo tipo megztukus – skraistes.

3

Manote, kad platėjantys džinsai tinka tik liauną liemenį turinčioms gazelėms? Nebūtinai, nes su tokiais džinsais galite derinti ir ilgesnes, laisvo silueto palaidines, megztukus, kurie labai tinka norinčioms paslėpti pilvuko trūkumus.

1

Iš esmės fantazijai ribų nėra, nes ir gėlėtos, ir nėriniuotos, dryžuotos ar madingomis varpelio formos rankovėmis palaidinės puikiai tiks su lengvu kliošu.

6

Svarbiausia pasirinkite tinkamą ilgį. Jau turbūt girdėjote, kad platėjantys džinsai suteikia ilgų kojų iliuziją, bet tik tada, kai pasirenkamas tinkamas jų ilgis. Geriausia platėjančius džinsus derinti su aukštakulniais ar platformomis (būtent tokių batelių porą neškitės kartu išsiruošusi į džinsų paieškas smiley). Pateikiu keletą madingų su platėjančiais džinsais derančių batų modelių.

7

Kai jau išsirinksite tobulai prie Jūsų figūros  tinkančius platėjančius džinsus, beliks tik panaršyti po savo spintą ir surasti jiems tinkamą draugiją. Keletą derinių su savo spintos turiniu sugalvojau ir aš smiley.

Susikurkite bohemišką romantiką su trumpesnėmis palaidinėmis ar lengvu kiauraraščiu nertu megztuku.

10

Kai tingisi eksperimentuoti su spalvomis – renkuosi klasikinį juodos ir baltos derinį (p.s.šis nuostabus kimono atsidūrė mano spintoje iš „Takko Fashion“ parduotuvės, kai Saulės Mieste šėlo tik merginos).

11

Beje, jei nežinote kur ieškoti šio sezono topo, užbėkite į Saulės Miestą, kuriame ne viena parduotuvė siūlo tokio modelio džinsus (panašius kaip mano mačiau parduotuvėje „New Yorker“). Nelaukite kol kliošas taps nebemadingas – IŠBANDYKITE! Tikrai pastebėsite ne vieną Jus nulydintį žvilgsnį (sakau iš patirties! wink) Iki!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: