(Lietuviškai) LIUX dienos – joms neįmanoma atsispirti!

Sorry, this entry is only available in Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nė neklausiu, ar buvote LIUX dienose Saulės mieste... Atsakymas buvo visiškai aiškus, dairantis po parduotuvių lentynas šeštadienio vakarą. Ech, kiek aš visko dar būčiau įsigijusi, jei ne „mistiškai“ iš parduotuvių dingę mano dydžio rūbai ir bataismiley

Kadangi į Saulės miestą užsukti galėjau tik šeštadienį vakarop, medžioklei turėjau ne tiek daug laiko ir tikrai nebe tokį didelį pasirinkimą. Bet laimikių vistiek pasičiupome nemažai!

Štai manasis Misteris neatsispyrė LIUX dienos vilionėms ir įsigijo net trejas kelnes ir dvejus marškinėlius! Juk eilinio apsipirkimo dieną taip tikrai nebūtų nutikę, bet kai pasiūlymai toookie SUPER LIUX, kažko atsisakyti tiesiog neįmanoma. O štai čia jo grobis:

po1

Kelnės – House, 8,99 Eur (vietoj 24,99 Eur), marškinėliai – NewYorker, 4,95 Eur (vietoj 9,95 Eur). Ryškus ir smagus derinyssmiley.

po2

Dar vienos kelnės (jau nusižiūrėtos ir pasimatuotos prieš kokį mėnesįsmiley). Parduotuvė House, kaina – 11,99 Eur (vietoj 29,99 Eur). Kaip galima jų neįsigyti?

po3

po4

Turbūt visi pasižadame sportuoti naujaisiais metais, ar nesmiley? O tai daryti dar labiau motyvuoja sportinė apranga. Taigi, ji taip pat atkeliavo į pirkinių krepšį: kelnės iš NewYorker – 14,99 Eur (vietoj 24,99 Eur), marškinėliai – House, 2,99 Eur (vietoj 9,99 Eur).

Kalbant apie sportą – juo susiviliojau ir aš. Tiesa, tikrai nepaskelbiau populiariausios deklaracijos, kad sportuosiu nuo naujųjų metų. Bet pasižadėjau sau pradėti bėgioti, o kadangi tai bus nauja patirtis, teks palaukti gero orosmiley. Gal kitais metais bėgsiu ir per pusnis?.. O dabar tiesiog smagu ruoštis ir nusiteikinėti artėjančiam bėgimo sezonui su naujais pirkiniaissmiley.

po5

po6

Mano laimikis: sportiniai bateliai – NewYorker, 15,96 Eur (vietoj 24,99 Eur), tamprės – NewYorker, 3,96 Eur (vietoj 4,95 Eur), sportinė liemenėlė – 10,36 Eur (vietoj 12,95 Eur). Taigi, laukiam pavasario ir bėgimo sezono!

Aišku, ieškojau ir kažko šilto, bet šįkart išsirinkau tik pirštines.

po7

Pirštinės iš House – 5,99 Eur (vietoj 12,99 Eur). Rankos šią žiemą tikrai nesušals!

Taigi, LIUX dienos praėjo. Parduotuvių lentynos ištuštėjo, atsirado vietos naujoms, jau greit atkeliausiančioms pavasario kolekcijoms. Ir nors pirkinių užderėjo gausiai, piniginė tikrai per daug nenukentėjo. Šeimos biudžete sutaupyta liko net 70,61 Eur, nes už visas prekes sumokėjome 75,23 Eur vietoj 145,84 Eur. Vadinasi, sutaupėme beveik pusę sumos. Ar gali būti geriausmiley?

O koks buvo Jūsų laimikis?

Visada Jūsų, Kristina

 

 

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: