(Lietuviškai) …ir ko gi šį rudenį nori moterys?

Sorry, this entry is only available in Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Išgirdus ar pamačius šį klausimą, man visuomet prieš akis iškyla filmo „Ko nori moterys“ su Melu Gibsonu vaizdai. Turiu pripažinti, jog savo metu šis filmas, ko gero, buvo viena geriausių komedijų. Bet šis įrašas – tikrai ne apie filmą! Jis apie tai, ko gi iš tikro nori moterys ir merginos šį rudenį ir po truputį artėjant žiemos sezonui. Iš kur tai galima sužinoti? Ogi iš keliasdešimties anketų, kurias pildėte Jūs pačios. Ir dabar, jūsų pačių įdomumo dėlei – Summa Summarum. Trokštamiausių rudens pirkinių top 10…

1-oje vietoje atsidūrė BATAI. Tai geidžiamiausias pirkinys šiuo metu. O kas galėtų ginčytis su tuo? Juk viena pagrindinių daugumos moterų taisyklių apsipirkinėjant – batų niekuomet nebus per daug. Ir tai – tikra tiesa. Vieni – patogūs kasdienai, kiti – pasipuošti, treti – prie kelnių, dar vieni – prie žalios suknelės, jau nekalbant apie skirtingus batukus visiems keturiems metų laikams. Kiek jų mažiausiai užtektų moteriai? – nepasakys niekas :). Tuo tarpu šių metų geidžiamiausiųjų tendencijos: rudos, juodos ir bordo spalvos ilgaauliai, žemu kulnu, o jei kulnas visgi aukštas – tuomet jis turėtų būti storas.

batai 2

batai 1

batai 3

batai 4

2-oje vietoje randame RANKINES. Jos, turiu pripažinti, ne tiek daug atsiliko nuo pirmos vietos. O, ir ginčytis negalima, rankinių juk irgi nebus per daug :). O jų derinimas ir pritaikymas prie aprangos — lygiai tokia pat sunki užduotis, kaip ir kalbant apie batus. Todėl reikia turėti jų daug :). Išryškėjusios tendencijos: didelė, talpi, patogi ir elegantiška. Spalvos – nuo kreminės, žalios, bordo iki mėlynos ir juodos lakinės.

Rankines_visos

3-ia vieta atitenka šaltojo sezono karaliui – PALTUI, kuris labai nežymiai nusileido 2-ajai vietai. Čia pati ryškiausia tendencija – jo ilgis būtinai turi siekti kelius, bet gali būti ir ilgesnis. Visgi artėja tikrai šaltesni orai nei jau esame įpratę gražų ir ilgą rudenį. Spalvos vėl svyruoja nuo pastelinių – taupe (kakavos arba kavos su pienu), smėlio atspalvių iki ryškių – raudona, mėlyna – ir, be abejo, kaipgi be klasikinės juodos.

Paltai 4

Paltai 3

Paltai 2

Paltai 1

4-oje vietoje patogiai įsitaisė šiltieji mūsų kasdieniai palydovai – MEGZTINIAI, apie kuriuos išsamų straipsnį praeitą savaitę pateikė mano kolegė Rasa. Galbūt po jo jau spėjote kažkurį iš Saulės miesto parduotuvių priglausti į savo namus? :) Geidžiamiausi šiuo metu – didžiuliai, stori ir šilti megztukai. Spalvos – raudona, ruda, balta, bordo. Tipas – su pynėmis arba sportinio stiliaus.

Megztiniai 1

Megztiniai 2

megztiniai 3

megztiniai 4

5-a vieta garbingai atiteko KELNĖMS. Reikia pripažinti, jog artėjant šaltukui vis rečiau norisi vilkėti taip pamėgtas sukneles. Norisi kojas apglėbti šiluma. Aišku, visuomet yra išeitis – vilkėti storas pėdkelnes ar tampres. Bet kol kas – užleidžiu vietą kelnėms, trumpam… Taigi – tendencijos: patogios, šiltos, siauros. Spalvų paletė – ganėtinai panaši: pilka, juoda, bordo. Taip pat keletas Jūsų parašė, jog norėtų odinių kelnių. Brrr… Ar su jomis nebūtų šaltoka? :)

Kelnes 1

Kelnes3

Kelnes4

Kelnes 2

6-oje vietoje sutinkame KEPURĘ, be kurios tikrai neapsieisime atvėsus orams. Labai džiaugiuosi, kad prieš keletą metų galiausiai išaugau „kepurės man netinka, nepatinka ir man jų nereikia“ laikotarpį :). Dabar turiu jų kelias ir norėčiau dar kelių. Svarstau, jog skaičiumi jos netgi galėtų mėginti vytis rankines ar batus… Juk jų reikia taip pat visais metų laikais ir labai skirtingų. Na, o šios dienos tendencijos – pailgintos apsmukusios kepurės, kurios šildo ir saugo nuo vėjų. Labiausiai trokštamos šviesios spalvos –– nuo latte iki smėlinės ir lengvai pilkos, ir, be abejo, juoda, su keliomis ryškiomis išimtimis – mėlyna, raudona. Megztos, medžiaginės, puoštos pynėmis ar užrašais – štai į ką norisi dairytis parduotuvėse.

Kepures 2

Kepures 1

Kepurės 4

Kepures 3

7-a vieta atitenka vasaros spintų karalienėms — SUKNELĖMS. Jų tendencijos šiai dienai: juoda ar vieno iš auksaspalvių lapų gausos atspalvių, šilta, marga arba megzta ir puošta pynėmis. Tinkanti ir vėsesniam rudeniui, ir žiemai.

Sukneles 1

Sukneles 4

Sukneles 2

8-oje vietoje atsidūrė ŠALIKAI. Ir ne vien tik jie, bet ir skraistės. Viskas, kas šildo ir uždengia kaklą, ir į ką galima įkišti nosį spustelėjus šaltukui. Pagrindinis bruožas – šis aksesuaras turi būti didelis ir šiltas, gali būti pastelinių spalvų ar juodas, puoštas raštais. Bet visgi labiausiai geidžiami – megzti šalikai, puošti pynėmis.

Salikas_1

Salikai-2

9-oji vieta – PIRŠTINĖS. Be abejo, kaipgi rudenį ir žiemą būtų galima ištverti be jų?  Ko gero, bemaž po lygiai išsidalina simpatijos pirštuotoms ir kumštinėms pirštinėms. O tarp raštuotų išlieka ryškus standartas – juodos odinės pirštinės. Bet juk šis mažytis aksesuaras tikrai neprivalo būti nuobodus :).

Pirstines 4

Pirstines 3

Pirstines 2

Pirstines 1

10-oje vietoje – paltų pusseserės — STRIUKĖS. Hmmm, iš tikro jaučiamas žiemos artėjimas. Viršų ima visi šilti rūbai :). Striukyčių tendencijos – ilgesnės, ko ne siekiančios kelius, pūkinės, šiltos, su kapišonu, kad jokie vėjai nebūtų baisūs. Spalvos – raudona, ruda, pilka, mėlyna.

Striukes 1

Striukes 2

Taigi, tendencijos aiškios, o po jomis matėte, kaip jos atsispindi ir pasireiškia dizainerių kolekcijose. Taigi, šią savaitę – semiamės įkvėpimo, o kitą – keliaujame tiesiai į Saulės miestą ieškoti visų šių gėrybių ir sudarysime jau būtent Saulės miesto pasiūlymų TOP 10!

Nesušalkite!

Kristina

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: