(Lietuviškai) Ar jau pakvietei draugę kavos?

Sorry, this entry is only available in Литовский. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nūdienos pasaulyje, kai visi lekia, skuba, bėga, taip sunku sustoti ir tiesiog pabūti čia ir dabar. Tačiau, to — neišvengiamai reikia. O žodžiai „reikėtų“ ar „rytoj“ tampa nuorodomis, kaip kažkas yra pasakęs, į niekados šalį. Dažnai pati save pagaunu, kalbant su įvairiais žmonėmis ir pačiomis įvairiausiomis temomis, vis kartojant: „Reikėtų, reikėtų, reikėtų…“. Bet niekas savaime nepasidaro. Liūdniausia, kai „reikėtų“ kalba pasisuka link artimų žmonių ir draugų. Negi taip skubame gyventi ir esame tokie užsiėmę, jog į draugės ar draugo kvietimą kavos visad atsakytume: „Reikėtų, bet…“

Ne „Reikėtų“, o – „Taip, susitinkam“. Juk ne veltui liaudies patarlė byloja — darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs. Sustokime nors akimirkai, valandėlę paskirkime sau ir geriausiai draugei, mamai, sesei ar tiesiog seniai matytai bičiulei. Nueikime į širdžiai mielą susitikimą ir nesigraužkime dėl nebaigtos rašyti ataskaitos ar kokio kito darbo. Jis juk palauks rytojaus. Negailėkime laiko draugams. 

Taigi, kadangi Saulės miestas skelbia: „Mieste tik merginos!“ — čiumpu už pakarpos save, savo pačią pačiausią draugę, kolegę, pagalbininkę ir nuodėmklausę, ir pirmyn į Saulės miestą! Ten pasislėpsime nuo rudeniškos darganos, sušilsime, paieškosime dovanų artėjančioms Kalėdoms (juk laiko vis mažėja), pasidalinsime senais prisiminimais ir naujomis paslaptimis, išgersime kavos,  įlindusios į jaukiausią kavinės kamputį, ir smagiai pakikensime iš kokios „šviežios“ porelės, sėdinčios priešais… Juk, kai susitinka draugės, jos gali viską. Mažos linksmybės virsta grandiozinėmis, o didelės bėdos susitraukia į visiškus niekučius. Juk tikri draugai šalia būna visados.

20141111_184551_Melissa_Smoke

Taigi, mažiau kalbų, daugiau darbų! Atsiprašau už trumpą ir ne visai naudingą įrašą, bet sugaišau tik 5 savo ir Jūsų minutes. Šiandien — praleiskime daugiau laiko su gyvais žmonėmis. Keliauju susitikti su drauge! 

PhotoGrid_1415741118580 PhotoGrid_1415741213206 PhotoGrid_1415741386394 PhotoGrid_1415741775360

O tu, ar pakvietei draugę puodeliui kavos? Ne? Tai pirmyn! Ir susitinkam Saulės mieste

Iki pasimatymo!

Nuoširdžiai, 

Kristina

PhotoGrid_1415742322729 PhotoGrid_1415742629273 PhotoGrid_1415742154838

 

Kristina

Kristina

Tinklaraščio rašytojos Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: