2008-10-08

Rinkimuose žada dalyvauti 38% šiauliečių

Visą rugsėjo mėnesį mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS interneto svetainėje vyko apklausa, kurios tikslas – išsiaiškinti, kaip aktyviai piliečiai ketina dalyvauti šį savaitgalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Paaiškėjo, kad 38% respondentų ketina dalyvauti rinkimuose, 21% dalyvautų, jei tik žinotų už ką balsuoti, 18% balsuoti neketina, 9% respondentų dalyvavimą rinkimuose nulems tos dienos nuotaika, o 14% apklaustųjų rinkimais apskritai nesidomi.

Pasak SAULĖS MIESTO direktoriaus Eligijaus Baristos, šie tyrimai tik patvirtino, kad visuomenė mažai domisi politika. „Žmonės yra neapsisprendę, dažnas mielai dalyvautų rinkimuose, jei tik žinotų, už ką balsuoti. Todėl visą rugsėjo mėnesį SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę susipažinti su polinių partijų programomis, pabendrauti su partijų atstovais, būsimais Seimo nariais. Tikiuosi, kad padėjome ne vienam šiauliečiui apsispręsti už ką šiais metais atiduoti balsą,“- sako Eligijus Barista.

* * *

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs daugiau nei 17 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Sėkmingai vyksta ilgalaikė paramos akcija „Mūsų visų vaikai“- pinigai renkami jau tretiems Šiaulių regiono vaikų globos namams „Vaivorykštė“, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendrauja su rinkėjais, o rugsėjo 19 d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/