Vaikų rudens spinta II dalis

Kiek prisimenu save vaikystėje, puoštis man visada patiko, tik labai išranki būti negalėjau, nes tuomet dar nebuvo tokio drabužių pasirinkimo kaip dabar. Šių dienų vaikai jau pradėdami lankyti darželį turi tvirtą nuomonę kas jiems patinka, o kam taria griežtą „ne“. Auginant sūnų pastebiu, kad jam aktualios ryškios spalvos, žaismingi piešinėliai, įdomios detalės. Dažnai net nespėjus jo aprengti, mažylis jau skuba prie veidrodžio įvertinti savo išvaizdos, todėl kartais tenka gerai pasukti galvą, kad įtiktum mažajam stileivai. O kaip Jums sekasi pažaboti kasdienius drabužių derinimo ožiukus?

Pirmasis patarimas visoms mamoms – norėdamos užbėgti už akių galimiems nuomonių skirtumams (pavyzdžiui, kai mažoji princesė norės užsivilkti lengvą suknelę žvarbią rudens dieną, o jūs bruksite jai šiltą nertinį), iš anksto pasirūpinkite keliais skirtingais aprangos variantais. Kai mergaitei norėsis patogumo, galbūt jos dėmesį patrauks  džinsai ir pastelinių spalvų palaidinė, o megzta suknelė su žaismingomis tamprėmis pasitarnaus, kai mažylė norės būti panaši į mamą.

8

Nebijokite šviesesnių, Islandijos žiemos peizažo įkvėptų pastelinių atspalvių – jie itin populiarūs šį sezoną.

5

O galbūt Jūsų mergaitę sužavės pop stiliaus ryškus tiulo sijonukas su miela palaidine?

6

Taip pat kartais smagu įsliuogti į žaismingus šortus, kurie vilkimi kartu su storesnėmis pėdkelnėmis, taps stilinga sijono alternatyva.

7

Ryškios spalvos ir žaismingos marškinėlių iliustracijos – jūsų koziriai, kurie padės įtikinti mažąjį stileivą rengtis parinktą komplektą. Patikėkite, tai tikrai padeda sutaupyti brangaus laiko ryte!

3

Skandinaviškais raštais margintas megztinis, ryškesni marškinėliai ir patogios sportinės kelnės ne tik papuoš jūsų darželinuką, bet ir leis jam jaustis patogiai dūkstant visą dieną.

2

Mokyklinio stiliaus gerbėjai vietoj nertinio išmėgins patogų trikotažinį švarką. Vaikus labai patogu rengti, kaip sakoma, „svogūno principu“ – t.y. sluoksniuojant, todėl tarp švarko ir ryškiaspalvių marškinėlių įterpkite dar ir klasikinių langučių marškinius. Derinys atrodys išbaigtas, o vaikui sušilus tereiks nuvilkti viršutinį sluoksnį.

1

Kombinezonas labai patogus rūbas, norint, kad vaikui dūkstant, jo nugara neapsinuogintų. Mažos ryškios detalės, tokios kaip raudoni batų raišteliai, gali tapti esminiu aprangos akcentu.

4

Visi šiuos nuostabius mažiesiems skirtus derinius (ir dar daugiau!) rasite parduotuvėje „KidzOne“.

Kai medžiai numeta paskutinius ugninius lapus, o gamta staiga tampa niūroka ir pilka, pats laikas kasdienybę nuspalvinti savo drabužiais. Vaikams, trykštantiems neblėstančia energija, spalvingi drabužiai – tarsi antroji oda. Pastebiu, kad ir moterys jau ieško šiek tiek pabodusios juodos spalvos atmainų – dažna džiaugiasi atradusi samanų, šokolado ar tamsiai mėlynos atspalvius. O jūs ar jau pasiruošėte nuspalvinti rudenį? Jei ne, skubėkit į Saulės Miestą – net jei išsvajotų drabužių nerasite, tai bent pasisemsite stiliaus idėjų!

Jūsų stiliaus draugė Ilona

Ilona

Ilona

Tinklaraščio rašytojos Ilona, Aušra ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: