2010-10-25

Prekybos centras SAULĖS MIESTAS plečia paslaugų ratą

Nuo spalio 22 dienos prekybos centro SAULĖS MIESTAS lankytojai, turi galimybę apsilankyti naujai atsidariusiame greito maisto restorane „Hesburger“. Didžiausiam Šiaurės šalyse greito maisto tinklui priklausantis restoranas Šiauliuose jau yra ketvirtas.

Taip pat spalio mėnesį centre šiauliečiams ir miesto svečiams duris atvėrė naujas TELE2 salonas.

Pasak SAULĖS MIESTO generalinės direktorės Dinos Bunces, ir toliau aktyviai vyksta derybos su naujais partneriais. „Atsižvelgdami, į tai, jog kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius ir pomėgius, siekiame SAULĖS MIESTO lankytojui pasiūlyti, kuo platesnį paslaugų ir pramogų ratą. Tad netrukus duris atvers dar ne viena nauja parduotuvė. Džiugu, ne tik dėl didėjančių centro lankytojams pasirinkimo galimybių, bet ir dėl naujai atsiradusių darbo vietų“, – pažymėjo Dina Bunce.

Prekybos centre SAULĖS MIESTAS įsikūrusiame „Hesburger“ kolektyvą sudaro 12, o TELE2 salone – 4 darbuotojai.

Šiuo metu centre veikia restoranai „Bravaria“, „Fortas“, „Mambopizza“, „Hesburger“, gruodžio mėnesį SAULĖS MIESTE duris tai pat atvers ir „Čili pica“.

* * *

Prekybos centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007 m. kovo 14 d. 2009 m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 107 mln. litų apyvartą.Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 39 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/

Kontaktams:
* Dina Bunce, 841421797 , dina.bunce@saulesmiestas.lt
* Agnė Počepovič, 868239937, agne@koko.lt