Pramogos ant stogo prasideda šiandien!

Šiemet man sunkiai sekasi pagauti vasarišką nuotaiką – nežinau ar dėl permainingo oro, o gal tiesiog dėl to velniškai greitai bėgančio laiko? Mano virtuvės lentynoje dar puikuojasi velykiniai margučiai, o kalėdinė žvakė užimą garbingą vietą svetainėje. Siaubas, kai pagalvoji laugh. Na, vienaip, ar kitaip, tačiau vasara pati atkeliaus ir praeis pro šalį, jei jos nečiupsime „už ragų “ smiley.

Pirmas mano žingsnis – parsigabenti iš tėvų namų garaže berūdijantį dviratį – chek! O apie tai, kur su juo keliausiu – truputį vėliau. Ir dar vienas dalykas, padedantis man pagaliau suvokti, kad vasara jau čia pat – sėdėjimas lauko kavinukėje su šalta kava rankose. Ir būtent šią mėgstamą ceremoniją žadu įvykdyti prieš pat savo trumpą kelionę į Kopenhagą (nuotykius ir pirkinius kelionei tikiuos pavyks jums aprašyti smiley)

Pav 3

O kavą gersiu ne bet kur, o ant stogo! Mano savaitgalio misija – rasti keletą drapanėlių kelionei pirmame aukšte ir pakilti į Saulės miesto terasą, ten gerai praleisti laiką sezono atidaryme ir jį vainikuoti mano minėta šalta kava smiley. Tad kviečiu ir jus prisijungti! Jau šį penktadienį, gegužės 20 dieną Šiauliai griausmingai švęs jubiliejinį, 5 – ąjį Saulės terasos atidarymą. Nuo 15h laukiami mažų pipirų turintys tėveliai –   pasiruoškite patogią avalynę ir fotoaparatus, nes jūsų lauks animaciniai personažai, su kuriais linksmybės garantuotos. 16h pagrindinis vasaros akcentas – ledai! Vaikams – už šypseną wink. O nuo 18h laukiami visi, kurie neabejingi grožiui ir muzikai, nes ant stogo jūsų lauks 69 DANGUJE ir Žilvinas Žvagulis. Na, o nuo 20h kavą keis kokteiliukai ir smagią atmosferą kurs DJ pasirodymas vasaros restorane „La Crepe“.

Pav 1

Jau šiandien – penktadienį čiupsiu Kristiną už kasų ir lėksim atidaryti vasaros sezono! Mano savaitgalis jau suplanuotas, o kas grandiozinių planų neturi, tačiau turi vietoje nenustygstančių atžalų – kviečiu šeštadieniauti terasoje.

Pav 2

Pamenat, pradžioje užsiminiau apie dviračius? Parsivežiau dviratį ne šiaip sau – šiais metais planuoju dalyvauti akcijoje „Daugiausia dviračių ant stogo“. Ji vyks gegužės 27d. Startuosime prie Šiaulių miesto savivaldybės, o rekordą fiksuosime toje pačiose Saulės miesto terasoje! Praeitais metais skaičiavau entuziastus ir jų siekiamą rekordą o šiais metais pažadu, kad bent vienu dviračiu bus daugiau, nes jungsiuosi pati! Ir niekada negali žinoti, kam atiteks nerealus prizas – naujutėlaitis SCOTT dviratis!

Pav 4

Na ką, laukti liko visai nebedaug. Panašu, kad oras bus gražus, tad pasipuošiam ir keliaujam atidaryti vasaros sezono Saulės terasoje!

Susimojuosim ant stogo!

Rasa

Rasa

Rasa

Tinklaraščio rašytojos Rasa ir Kristina rašys apie VISKĄ! Joms viskas įdomu ir jos viską nori išbandyti. Jos ieško informacijos, nori būti kūrybingos, gyventi įdomiai, atrodyti gražiai, valgyti skaniai. O pačiais geriausiais atradimais dalinsis su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PASKUTINIAI ĮRAŠAI: