2009-12-22

Praeinantys metai SAULĖS MIESTE – naujovių ir pasikeitimų laikas

Mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS per 2009 metus duris atvėrė dešimt naujų parduotuvių. Tiek pat parduotuvių ir užsidarė. 2010 metais šiauliečiams SAULĖS MIESTAS pasiūlys dar keletą naujų prekinių ženklų.

Didžiausia kaita vyko tarp rūbų ir avalynės parduotuvių. Per šiuos metus SAULĖS MIESTE duris atvėrė rūbų parduotuvės „Elva“ ir „Savitas stilius“, avalynės parduotuvė „Verus batai“, parfumerijos tinklas „Kosmada“, švaros centras „Joglė“, papuošalų parduotuvė „Fashion zone“, indų parduotuvė „Dovinda“ ir rankinių parduotuvė „Valley bags“. Iš SAULĖS MIESTO pasitraukė trys rūbų ir keturios avalynės parduotuvės, taip pat galanterijos, juvelyrinių dirbinių bei suvenyrų parduotuvės.

Mados ir laisvalaikio centre praėjusią savaitę atsidarė dar dvi naujos parduotuvės: apatinio trikotažo „Lauma lingerie“ ir rūbų „Perspective“.

Pasak SAULĖS MIESTO direktoriaus Eligijaus Baristos, didesnę nuomininkų kaitą lėmė besikeičianti ekonominė šalies situacija. „Praeinantys metai vieniems buvo naujų galimybių, kitiems – veiklos efektyvinimo, tretiems – pasitraukimo iš rinkos laikas. Buvome tam pasiruošę, nuolat aktyviai bendravome ir su esamais, ir su potencialiais klientais. Nuolatiniu dialogu su įvairiomis užsienio įmonėmis ir savo stipriomis pozicijomis Šiaulių regione sugebėjome užtikrinti savo pirkėjams įvairų ir gausų kokybiškų prekių asortimentą. Netolimoje ateityje šiauliečiams pasiūlysime dar ne vieną naujovę,“- kalbėjo Eligijus Barista.

Trijuose mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS aukštuose veikia daugiau nei 98 įvairių įmonių, iš kurių 83 yra parduotuvės.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2008m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 174mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 34 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/