2009-07-08

Pirmą kartą Lietuvoje ralio dalyviai startuos nuo stogo

Š.m. liepos 11-12 dienomis Šiauliuose vyks Lietuvos automobilių ralio čempionato III etapas NEZ Ralio taurei laimėti „Saulė 2009“. Ralio dalyvių I-ojo etapo startas numatomas 19.30 val. nuo mados ir laisvalaikio centro stogo SAULĖS MIESTAS, o finišas – liepos 12 d. 17.30 val. „Saulė 2009“ varžybų iniciatorius – Šiaulių miesto automobilių sporto klubas „Slikas“.

Tai pirmasis atvejis Lietuvoje, kuomet automobilių ralio dalyviai startuos ir finišuos ant stogo.

Pasak mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS direktoriaus Eligijaus Baristos, visos iniciatyvios susijusios su sportu yra sveikintinos. „Todėl mes stengiamės ne tik prisidėti prie įvairių sporto renginių, bet ir patys būti jų iniciatoriais. Tikiuosi, kad šios ralio varžybos „Saulė 2009“ žiūrovams bus ne tik įspūdingas reginys, bet ir sukels adrenalino antplūdį,“ – kalbėjo Eligijus Barista.

Jau tradicija tapusiame ralyje „Saulė 2009“ varžysis 38 dalyviai, tarp kurių bus galima išvysti ir svečius iš užsienio – Suomijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos. Ralyje taip pat varžysis sėkmingai pasirodęs šių metų pasaulinio čempionato dalyvis Vytautas Švedas.

Jau beveik pora savaičių Šiaulių jaunieji riedlentininkai ir riedutininkai savo įgūdžius ir techniką tobulina važinėdami ant mados ir laisvalaikio centro SAULĖS MIESTAS stogo įrengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Čia taip pat veikia ir kartodromas.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (www.ell-realestate.com/lit).

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs ir inicijavęs daugiau nei 29 įvairius socialinius-kultūrinius renginius. Spalio mėnesį SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, o rugsėjo 19 d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/