Per vieną vakarą SAULĖS MIESTO apyvarta ūgtelėjo daugiau nei 5 kartus

Praėjusį penktadienį Šiauliuose mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS praūžė išskirtinis renginys- „301 naktis“. Keturių valandų renginio apyvarta pasiekė 1,1 milijoną litų ir buvo net 450% didesnė, nei vidutinė rugsėjo mėnesio keturių valandų apyvarta (0,2 mln. litų). Kvietimus galėjo gauti daugiau nei už 300 litų pirkę SAULĖS MIESTO klientai, į renginį jų išdalinta daugiau nei 9 tūkstančiai. Kiekvienas – dviems asmenims.

Pasak mados ir laisvalaikio centro direktoriaus Eligijaus Baristos, spalio 24-tos dienos vakarą SAULĖS MIESTĄ aplankė daugiau nei 10 tūkstančių šiauliečių ir miesto svečių. „Be galo džiugu, kad „301 naktis“ sulaukė tokio didelio šiauliečių dėmesio- gavome daug gerų atsiliepimų ir siūlymų panašias akcijas rengti dažniau. „301 naktis“ buvo išskirtinis renginys ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje, todėl viską darėme pirmą kartą, viskas buvo neįprasta, neišvengėme ir klaidų. Pagrindinis jų- nesitikėjome tokio populiarumo. Todėl kai kurie mūsų klientai, išvydę eiles, neliko patenkinti. Tikimės jų supratimo ir ateityje sieksime išvengti panašių situacijų“,- pažymi Eligijus Barista.

„301 nakties“ renginyje šį sezoną vyraujančias mados tendencijas pristatė garsus Lietuvos stilistas Mantas Petruškevičius, o muzikinę atmosferą kūrė „Ryralio“ didžėjų komanda. Mados ir laisvalaikio centro parduotuvėse renginio metu nuolaidos buvo iki 40% visoms ar daliai prekių.

Per tris šių metų ketvirčius mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS pasiekė 135 mln. litų apyvartą, o nuo metų pradžios jame apsilankė 5,7mln. lankytojų.

SAULĖS MIESTAS aktyviai dalyvauja Šiaulių gyvenime. Centras jau yra parėmęs daugiau nei 18 įvairių socialinių-kultūrinių renginių. Sėkmingai vyksta ilgalaikė paramos akcija „Mūsų visų vaikai“- pinigai renkami jau tretiems Šiaulių regiono vaikų globos namams „Vaivorykštė“, priešrinkiminiu laikotarpiu Šiaulių kandidatai bendravo su rinkėjais, o rugsėjo 19 d. nuo SAULĖS MIESTO stogo pirmą kartą Lietuvoje pakilo karšto oro balionas. Bendradarbiaujant su Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“ SAULĖS MIESTO lankytojai turėjo galimybę gydytojo akivaizdoje užpildyti sutikimą organų donoro kortelei gauti, taip pat daugiau sužinoti apie organų donorystę ir transplantaciją. Ateityje SAULĖS MIESTAS planuoja ir toliau prisidėti prie Šiaulių regiono gyvenimo bei pasiūlyti šiauliečiams naujų iniciatyvų.

* * *

Apie SAULĖS MIESTĄ
Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS duris atvėrė 2007m. kovo 14d. 2007m. SAULĖS MIESTAS pasiekė 140mln. litų apyvartą. Centras priklauso didžiausiai Baltijos šalių nekilnojamo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ (http://www.ell-realestate.com/lit. SAULĖS MIESTE dirba daugiau nei 800 darbuotojų.
Daugiau informacijos- http://www.saulesmiestas.lt/